| VacutzaRoscata a întrebat:

Exista fete care nu simt placere in timpul actului sexual? si de ce?
si cum este pentru fete sa faci sex, este diferit de baieti sau cum?
funda love struck

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu ai cum sa explici exact prin cuvinte ca sa poti sa faci diferente...
Fetele care nu simt nimic ori nu sunt destul de dezvoltate dar asta putin probabil ori au facut sex prea mult si sau obisnuit si nu mai simt nimic.
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzzzzzzzzzz

| Pitic a răspuns:

Bva simt si fetele placere,, unele nu stiu sa isi exprime aceasta placere iar altele pur si simplu nu vor poate sunt plictisite sau doar nesatisfacute
ce vrei acum toate sa aiba orgasm? nu se poate
nu cred ca e mare diferenta intre sexul pentru fete si sexul pentru baieti, pur si simplu fiecare asteapta sa fie satisfacut si gata ce simte fata depinde d ebaiat cat de pricepul e el si la baieti la fel daca domnisoara stie mesrie.
intelegi? hai funda ca imi suna telefonul laughing)

| glamour a răspuns:

Da. Exista. Motivele depind. Pot fi din cauza partenerului care nu ii acorda atentia necesara fetei in timpul actului sexual. Sau sunt femei care pur si simplu nu ajung la orgasm nici prin masturbare, acestea se numesc frigide. Diferenta de interpretare a sexului la fete si baieti cred ca depinde doar de organele care difera, in rest, orice om normal simte placere, nu stiu daca aceeasi, nimeni nu poate spune asta decat daca si-a schimbat sexul si a intretinut relatii sexuale si inainte si dupalaughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| aryana_4212 a răspuns:

Da sa stii ca unele fete nu simt placere pentru ca persona de langa ea nu o satisface sau e ea mai prostuta.Intre fete si baieti nu diferenta de a face sex simti aceeas fiori, vibrati si placere.

| aryana_4212 a răspuns:

Ca

| andu_9113 a răspuns:

Exista fete care nu simt placere in timpul actului sexual deoarece sunt prea "frigide"(si le doare).

da este diferit pentru ca o fata se excita mai greu decat un baiat.

| Fetitza_9736 a răspuns:

Se simte placere si de catre fete.