| Adina_Dina_1988 a întrebat:

Exista pastile ceva sa nu ma mai ud asa tare cand ma excit? E prea mult si nu mai simțim nimic nici eu nici soțul

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nicio pastila, solutie sau vreo metoda medicala ori empirica, cu ajutorul carora sa se poata limita, reduce sau regulariza intr-o anumita masura activitatea de functionare a glandelor care produc secretia care este produsa cu rolul de lubrifiere a vaginului. Din pacate sau ''fericire'', esti posesoarea unei asa numite ''pasarici'' baloase. big grin

| mihai69 a răspuns:

Din păcate, nu. Dar mă tem că nu lubrifierea excesivă e de vină că nu simțiți nimic, e vorba despre tehnică aici. Și posibil și de dimensiuni...
Aș vrea eu să am parte numai de astfel de femei umede...

| Necunoscut112 a răspuns:

Cu siguranţă nu lubrifierea e problema... De cât timp eşti cu bărbatul ăsta?

| cyupaku a răspuns:

Chiar este foarte ok sa te uzi, inseamna ca va simtiti foarte bine si nu trebuie sa va faceti griji

Răspuns utilizator avertizat