| RoxAnana a întrebat:

Exista un baiat care e mai mic decat mine cu vreo 8 cm si avem aceeasi varsta. in schimb suntem buni prieteni si cand mergem pe strada ne tinem de mana ca si cum am fi indragostiti. Nu imi este rusine cand merg cu el pe strada si chiar ma simt bine tinandu-ne de mana.Lui ii place de mine si mi-a cerut sa fiu cu el.insa nu sunt sigura ca simt si eu acelasi lucru, dar imi doresc f tare sa il sarut.Luni trebuie sa ii dau un raspuns si nu stiu ce sa fac pentru ca mi-a zis ca, chiar daca zic nu el tot ma ast iar de sarutat ma saruta indiferent daca suntem impreuna sau nu.chiar ma place sau vrea doar sa fie cu cineva? voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Incearca si convingete ce fel de baiat e... Doar daca ti si tu la el, daca nu nu are rost sa iti bati joc de el... Succeswinking happy

| 21Ada a răspuns:

Te place mult de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii acorzi o sansa. daca chiar iti doresti sa il saruti inseamna ca esti macar un pic atrasa de elwinking

| kill a răspuns:

Sal imi poti spune de unde esti roxy