| Gaby212 a întrebat:

Exista vreo solutie pentru inimi frante? Fara superglue sau alte prostii, ca nu tine sad

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista! Ocupa-ti mintea cu altceva: citit, invatat, iesit afara cu prietenii, facut sport, sau munca fizica intensa.

| 2EXA a răspuns:

Scrie tot pe foaie, tot ce te doare, apoi da-i foc.

| Gaby212 explică (pentru 2EXA):

Am incercat.Mersi oricum

| SupMates a răspuns:

Nu stiu, joaca un joc ceva pe telefon/pc, online preferabil, sa iti distraga atentia de la problema ta.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Încearcă să rememorezi tot ceea ce ati trăit, alegând doar momentele fericite sau din care ai avut ceva de învățat. Vezi unde ai greşit tu, şi asumă-ți responsabilitatea.
Nu te închide. Petrece cât mai mult timp cu familia şi cu prietenii.
Zâmbeşte. La început forțat, dar în scurt timp te vei simți mai bine.

| Gaby212 explică (pentru Sabou_Gabriel_1995):

Asta fac toata ziua si ma intristez mai mult cand imi amintesc...Imi e dor de ea si nimeni nu pricepe crying

| TPUşiUPT1 a răspuns:

Ocupa-ti timpul cu ceva

| NuSpargConturi82 a răspuns:

Sa bei