| Razvan1_4095 a întrebat:

Daca dupa un contact sexual m-am sters cu niste servetele umede si apoi am pus alt prezervativ si am continuat exista vreun risc ca prietena mea sa fie insarcinata? Spermatozoizii au murit la contactul cu servetelele umede?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca mor in contact cu servetele umede dar ai folosit prezervativ asa ca riscul unei sarcini este minim

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Stai linistit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat ati folosit prezervativul corect nu ar ttrebui sa fie probleme, dar sa stii ca servetelele umede nu fac parte din igiena corecta de dupa actul sexual.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Stai linistit nu se intampla nimic happy

| Florenta16 a răspuns:

Nu cred ca mor la contactul cu servetelele umede, dar daca nu ai atins-o dupa ce ai scos prezervativul, ca sa pui altul, atunci stai linistit. nu ai de ce sa iti faci griji atata timp cat ai facut-o cu prezervativ.

| Kirito21 a răspuns:

Spermatozoizii nu mor nici la contact cu aerul nici la contact cu servetele umede acestia mor in momentul in care sperma se usuca daca ai pus corect prezervativul nu ar trebui sa fie nicio problema.

| Syela a răspuns:

Daca ati facut-o cu prezerativ nu are cum sa ramana insarcinata.