| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun pericol daca in timpul actului sexual am inghitit sperma prietenului meu?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este acelasi pericol cand faci sex oral ca si la sexul vaginal, cu o singura exceptie, nu poti ramane insarcinata. Poti insa sa contactezi BTS, unele cercetari arata de exemplu ca poti contacta virusul HPV care in cazul acesta poate cauza cancer la caile digestive superioare (gura, faringe, esofag).

| Vizitiul a răspuns:

Pericolele se trag de la cap, dar nu se manifesta in gura sau stomac. Ma refer strict la aceasta situatie.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu, sperma contine multe proteine, vitamine...

| Alexakos a răspuns:

O sa se prinda de gat si o sa creasca bebelusi in gat si atunci nu mai nasti prin burta si doar ii vomiti.
daca tot e sa pui intrebari stupide sa dau si eu un raspuns stupid. tu chiar nu ai ce face?

| Jαne a răspuns:

Da!
Iti va mai creste un cap (chiar ca vrei avea nevoie de el pentru ca, cu asta nu judeci )