| cracadoom a întrebat:

Sperma poate aparea in timpul actului sexual si inainte de ejaculare? :-s

Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

Poate,dar sansele sa se intample ceva sunt infime.De aceea coitul intrerupt este o metoda contraceptiva.Nu este cu procent mare de siguranta dar se practica. Eventual evita sa ai contact in perioada fertila, mai exact din a 11 zi a ciclului, pana in a 15, la un ciclu regulat, bine-nteleshappyToate cele bune!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Înainte de ejaculare apare lichidul pre-ejaculator, care conţine spermatozoizi. În concluzie, dacă nu te prozejezi cu prezervativ, şi consideri că metoda coitului întrerupt este una eficientă, vei avea surprize neplăcute.
O zi frumoasă!

| elasexygagica a răspuns:

Dap love struck

| chelie91ptm a răspuns:

Da, logic. mai bine protejeaza-te daca esti incepator

| Florekenzor a răspuns:

Da! deci ai grija si ia-ti protectie!
funda! pls

| Florekenzor a răspuns:

Da! deci ai grija si ia-ti protectie!
funda!big grin