| maximrobertalin a întrebat:

Salut am avut o relatie cu una si in timpul actului sexual a curs ceva de la fata era amestec de sage cu ceva alb nu era sperma era alt ceva ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

laughing materia cenusie? ce poate sa curga altceva? nu-mi pot da seama.

| DjAdvanced a răspuns:

Ai dezvirginat-o, de aia i-a curs sange.

| maximrobertalin explică (pentru DjAdvanced):

Bine dar aia alba ce era?

| AdinaIonela07 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Cred ca este secretia vaginalawinking

| maximrobertalin explică (pentru AdinaIonela07):

Adica ea sa exitat incat siadat drumu!?

| AdinaIonela07 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Nu, secretia vaginala este ceva normal pentru o fata/femeie.