| RAY a întrebat:

Femei, ce sunt pentru voi barbatii?

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Oameni ca tot restul oamenilor? laughing

| RAY explică (pentru Jimtheghost):

Si cum e restul oamenilor? cum i vezi tu?

| Jimtheghost a răspuns (pentru RAY):

Ca pe niste fiinte care au ratiune dar nu o folosesc mereu.

| RAY explică (pentru Jimtheghost):

Asa e, suntem oamenii indiferent de sex, culoare, rasa

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Oameni.

| whatevernvm a răspuns:

Niste fiinte dubioase si flocosibile

| Oana92 a răspuns:

"Femei, ce sunt pentru voi barbatii?"!

| RAY explică (pentru Oana92):

Am corectat, deci ce este pentru tine un barbat?

| WaterDrop a răspuns:

Ceva de neinteles asa cum noi le consideram pe ele.

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Nu ai avut momente cand nu te-ai inteles nici macar pe tine, pentru ceea ce ai facut?

| WaterDrop a răspuns (pentru RAY):

Ba da, insa cand am gandit la rece, am observat unde a fost greseala. Uneori tindem sa ne pierdem in focul momentului si sa nu mai vedem clar ce facem.

| RAY explică (pentru WaterDrop):

Daca tu nu te intelegi cum te poti astepta sa intelegi alte persoane, suntem scimbatori asta e natura umana

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ce e asa de neinteles la o femeie?
Toate sunt niste proaste si ipocrite care merita batute.

un barbat e usor de inteles, si simplu de manevrat, nu-ti trebuie manual.
fa-le sex oral, un sendvis, adu-le o bere si sunt cei mai fericiti.

| pufipo a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, ce gandire

| UzOm a răspuns:

Sunt sigur că o sursă de profit.

| RAY explică (pentru UzOm):

De ce spui asta?

| UzOm a răspuns (pentru RAY):

Majoritatea femeilor vor să administreze banii bărbaților (cei căsătoriți).

| 141414 a răspuns:

Hrana pentru orgoliul nostru (desi nu imi place sa recunosc)

| Axde a răspuns:

Barbatii sunt fiintele fara de care noi, femeile nu am putea trai. Sunt sprijinul nostru, puterea, curajul de care avem nevoie in viata. Sunt jumatatea care ne completeaza si apoi tati ai copiilor nostri. Sunt,, capul" care ne ghideaza si ne apara de cate ori avem nevoie.
Tot ei sunt aia care ne fac nervi si ne sacaie ca apoi sa ne impace in cel mai frumos mod cu imbratisari si momente de neinlocuit. etc
Gandindu-ma la al meu, sunt Ei sunt adorabili (dar nu tot timpul ca nu poate fi totul perfect). big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axde):

Sa vezi ce adorabil o sa fie cand o sa afli ca te inseala.
ai vorbit fix ca o zana cliseica anosta, tiparul femeiesc inselat garantat.

| Axde a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti convins?

Răspuns utilizator avertizat
| Jimtheghost a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a zis adevarul, gg.