| greenmoon a întrebat:

Cum ar fi barbatii fara femei?

12 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nici` nu vreau sa ma gandesc! I don't want to see`

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dumnezeu de la început i a făcut de sex masculin și sex feminin, adică Adam din totdeauna a avut femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tristi.

| Dana211 a răspuns:

O sa fac o gluma si o sa zic ca ar fi gay!
Probabil ca nu ar fi intr-un fel mai speciali ar fi normali si s-ar adapta cu timpul

| greenmoon explică (pentru Dana211):

Ce e asa amuzant in a fi homosexual?
Gandeste-te ca exista femei ce practica sexul anal. Sper sa apara bancuri si cu asta.

| Dana211 a răspuns (pentru greenmoon):

Nu la asta m-am referit. Gluma era daca as fi lasat raspunsul asa simplu fara sa dau si un raspuns mai serios. Ideea e ca nu am vrut sa iti dau impresia ca imi bat joc de intrebarea ta

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Aurelian0709 are dreptate prin ce zice "La fel ca femeile fără bărbați!". Adica s-ar simti singuri, neavand cu cine sa vorbeasca, este trist dar exista oameni care nu au prieteni ( prietene ) si este groaznic.Stiu cum este sa ai pe cineva drag (indiferent cine ar fi, daca ar fi sotie, sora sau prietena)si stiu cum este sa pierzi pe cineva iubit si drag...

| Aurelian0709 a răspuns:

La fel ca femeile fără bărbați!

| Pitbull305 a răspuns:

Cred ca singuri, slabi(pentru ca in spatele unui barbat puternic, este o femeie si mai puternica), nu ar sti ce este iubirea adevarata.

| Laurre a răspuns:

Intrebarea ar fi: oare ar mai exista? Barbatii(fara femei)= nimic laughing