| alexutza222 a întrebat:

Femeile arabe in pat. A facut careva sex cu o araboaica? Dupa ce le vedem doar fata ca umbla doar cu haine lungi si largi ma intreb cum se manifesta in intimitate. La cati arabi sunt cu romance, nu e niciun roman care a avut o araboaica?
Fara glume de 2 bani.

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Am dat de doua. Prima avea par pe picioare. adica avea par cam peste tot. Cealalta era o bomba pe picioare, nota 10, nu am sa uit acea experienta niciodata!

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ehe frate, habar nu ai tu ce bestii sunt alea in pat :X au mama

| alexutza222 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Vorbesti din experienta? Detaliaza.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru alexutza222):

Au rupt patul cu mine cu tot de am ajuns la spital, frumoase amintiri din studentie

| alexutza222 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Din ce tara erau araboaicele? Erau musulmane sau crestine?
Stii, nu toti arabii sunt si musulmani, doar majoritatea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru alexutza222):

Qatar, nu m-a interesat ce religie are, m-a interesat doar prestatia in pat

| alexutza222 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Interesant. In Qatar cred ca erau musulmane.
Frate si cum de-au facut sex cu tine daca la ele e cu maritatul virgina? Erau virgine? Sau n-ati facut-o normal?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru alexutza222):

Ne-am imbatat si am facut sex normal si oral, i-a placut la domnisoara

| EneCristian a răspuns:

Religia le impune sa poarte hainele in public dar nu cred ca le afecteaza personalitatea sau afecteaza viata in pat in vreun fel.

| DirviziuQ a răspuns:

Femeile musulmane nu au voie sa se casatoreasca cu barbati de alta religie, deci nici sa intretina relatii sexuale. Slabe sanse sa vezi un roman cu o araboaica daca e musulmana, doar daca nu s-a convertit la islam. Deci nu prea vei primi raspuns la intrebare.