| LoWs0 a întrebat:

Fetele ar trebui sa se intoarca la baieti sau baietii la fete?
Am si eu o poveste mai lunga. Daca ar vrea cineva sa ma ajute sa imi trimita in privat mesaj cu idu lui. Chiar as avea nevoie de ajutor!

6 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Hei nu merge sa iti las id...

| catalin02 a răspuns:

Pai nu se tine cont ca baieti sau fetele se intorc daca fata il iubeste se intoarce iar la baieti este acelasi lucru

| Marry410 a răspuns:

Buna, as dori sa te ajut dar nu pot sa-ti trimit id-ul..iti dau un sfat scrie id-ul aici apoi STERGE intrebarea..lasa-mi id-ul mie si lu' Ina93..please happy

| PoppyDrrr a răspuns:

Hey. Am fost si sunt in situatia asta. Deci iti pot spune destul de multe despre asta. Da'mi tu mesaj cu id-ul tau pentru ca eu nu pot sa o fac. big grin

| LoWs0 explică:

Idontnedone2 este id meu

| LoWs0 explică:

Idontneedone2 scuze greseala. asta e id corectbig grin