| anonim_4396 a întrebat:

big grin E cineva foarte priceput in IT cu care sa vorbesc in privat? Am o problema cu niste stick-uri USB de 1GB, respectiv 4GB,si cum imi e firea,mi-ar trebui un caiet sa descriu problema!sad Daca vrea cineva sa ma ajute sa raspunda aici cu orice ca sa poata primi funda si sa-mi trimita un mesaj in privat cu ID-ul de mess,poate vorbim acolo, multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ia incepe si descrie!

| CannabisFan a răspuns (pentru K0sti):

Pfff,e prea mult de spus frate!straight face Daca vrei intr-adevar sa ma ajuti, intra pe mess, sache_marus98, te astept! big grin Prefer pe mess fiindca am si imagini cu problema!laughing

2 răspunsuri:
| Perusul a răspuns:

Du-te la un depozit de calculatoare te rezolva aia