| SunInDecember a întrebat:

Fetele sagetator, am nevoie de voi laughing)
Plac o fata din aceasta zodie, chiar foarte mult...
Ce va place, ce nu va place? Cum sunteti voi de obicei?

Sunt aproape sigur ca stie ca o plac si se cam joaca cu sentimentele mele, asa faceti voi de obicei? straight face

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca tot crezi in horoscop si chesti de genu, vezi daca esti compatibil cu o fata din zodia aia.
Apoi poti sa-ti pui problema cum e ea, asta daca crezi ca are vreo relevanta zodia.

| Caro34 a răspuns:

Ce zodie esti tu? Eu cunosc fete sagetator care sunt deja mature, de incredere, cochete, insa sunt greu abordabile insa o data abordate, nu mai scapi de ele insa sunt de treaba si foarte harnice! Mult noroc!

| SunInDecember explică (pentru Caro34):

Capricorn
s-a suparat pe mine azi foarte tare pentru ca nu am vrut sa-i spun prin mesaje ceva important, nu vrea sa mai vorbeasca cu mine acum

Răspuns utilizator avertizat
| SunInDecember explică (pentru falokrat):

rolling on the floor) are ea ceva

Răspuns utilizator avertizat
| sweetangels a răspuns:

Depinde de baiat. Baietii plictisitori nu au ce cauta in peisaj pentru ca zodia asta va trece imediat la urmatorul. Sagetatoarele sunt firi artistice, ludice, daca ai cu ce sa o impresionezi zi de zi astfel incat sa nu se plictiseasca (va intra si ea in jocul tau) si esti genul care stie sa mai si glumeasca atunci bafta happy

| Axde a răspuns:

Suntem foarte curioase. Trebuie sa fii cat mai sincer cu ea, nu suportam minciunile (cel putin eu).
Cum zicea cineva, suntem greu abordabile, orgolioase. pana ne indragostim

| Ruptura a răspuns:

Chiar crezi in zodii? sunt o prostie