| anonim_4396 a întrebat:

Fetele sunt interesate mai mult de baietii potenti sau de cei impotenti?hee hee

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Baieti impotenti,foarte rar! Dar daca vrea sa stea langa unul impotent,cauta unul cu bani,gen Irinel Columbean. Dupa ce face putini bani,trece tot la cei foarte potenti! Pentru ca, fata a facut banisorii, nu-i pacat sa treca prin viata ne satisfacuta sexual?

| soul2soull a răspuns:

Acum ceva timp circula un banc care suna cam asa

Datorita crizei financiare, femeile din Romania,
Au inceput sa se casatoreasca din DRAGOSTE big grin big grin

Trage de aici concluzii

| soul2soull a răspuns:

Acum ceva timp circula un banc care suna cam asa

Datorita crizei financiare, femeile din Romania,
Au inceput sa se casatoreasca din DRAGOSTE big grin big grin

Trage de aici concluzii

In viata de cublu este nevoie de amundoua si dragoste si sex

| blanOs a răspuns:

Impotenti si cu limba aspra laughing))

| Cornelcmn8 a răspuns:

Cred ca toate fetele care vor o viata sexuala alaturi de iubitul lor vor ca acestia sa fie potenti (sa poata face sex, sa poata face copii etc.)

Răspuns utilizator avertizat
| izabelaAna a răspuns:

Potenti logic laughing