| Constantin_Andrei_1996_WXSd a întrebat:

Ce cauta fetele la un baiat? De ce sunt ele interesate?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ca orice om, în primul rând, ești atras de fizicul cuiva. Fiindcă, la o primă vedere, nu-i poți cunoaște și sufletul. Dacă (și) acesta e pe placul tău, atunci, îl consideri un adaos frumos, pe lângă descoperirea altor calități, deci ești un norocos(oasă). Orice om are și defecte, nu poți fi perfect, însă când iubești, de multe ori, le accepți cu drag.
Chiar și oamenii cu un aspect fizic, mai puțin plăcut, pot fi (niște) cuceritori, dacă au șarm, carismă și o atitudine veselă.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asta tine mult de fata dar sunt unele aspecte pe care le cautam toate:
-intelegerea
-respectul
-iubirea
-loialitatea
-simtul umorului
-un aspect fizic acceptabil
-sinceritatea
-bunatatea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cate fete sunt, atatea "pretentii" sunt

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De bani, foarte multi bani, nu ai bani, nu se uită niciuna la tine.

| Suck a răspuns:

Atentie, asta vor fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, depinde de fata. Marea majoritate umbla dupa baieti din interes sau asa de gura lumii. Totusi exista si persoane, care apreciaza ceva la acel baiat si din acest motiv prefera sa petreaca timp cu el.

| DarthRevan a răspuns:

Intrebare de idioti.
Normal ca acum relatiile sunt ca dracu.Cand oamenii nu inteleg chiesti evidente.Ce mai intrebare. Oare fetele saruta baieti daca au buze? Complicat sa stiilaughing

| al9264 a răspuns:

De mere