| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Fetelor, ati fost inselate vreodata de o persoana la care intr`adevar tineati? daca da, cum atin reactionat atunci cand ati aflat?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Inca nuam fost inselata

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Am aflat dupa ce s-a despartit de mine ca sa fie cu ea. Cel putin nu mi-a pus coarne toata relatia si a ales intre mine si drahee hee Daca as fi aflat atunci i-as fi spart fata.Chestia e ca am ramas buni prieteni! Ironia sortii! Dar nu as ierta, daca el nu e demn de dragostea mea eu de ce sa ma umilesc.Are balta peste, tine minte asta.Cand te astepti mai putin o sa te indragostesti de persoana la care nici macar nu te-ai fi gandit si o sa te faca sa uiti totulhappy

| Razvan a răspuns:

Primul impuls a fost sa rad.Asta e mereu la mine primul impluslaughing
Bineinteles, l-am ascultatdevil
L-am lasat sa imi explice cum ea e "doar" o prietena si s-au intalnit din "intamplare" si apoi le-am urat casa de piatra si am plecat fluierandlaughing

| catthshshshs a răspuns:

Sincer nu am fost inselata dar cred ca as ierta daca mi s-ar intampla asta.Depinde cat e de grav.Pe fostul meu prieten nu l-am iertat ca m-a inselat in repetate randuri pentru ca stiam ca e un prefacut.Si totusi nu ma vad pusa in situatia asta in relatia actuala pentru ca stiu ca cel cu care sunt ma iubeste cu adevarat si nu m-ar inselawinking

lolita
| lolita a răspuns:

Da am fost inselata, si m-am desparti de el, nu am nevoie de asa ceva in viata mea. asta a fost mai demult cand inca nu aveam experienta cu baietii si nu cunosteam misterele mintii umane laughing

| Malvina24 a răspuns:

Nu am fost inselata pentru ca pana de curand nu prea luam relatiile in serios! Daca as fi inselata de o persoana la care tin mult, l-as ierta(depinde de situatie)si daca as vede ca el continua sa ma minta l-as parasi cu prima ocazie(nu inainte sa-i spun ceea ce simt pentru el, cuvintele sunt mai valoroase decat razbunare) un baiat cu suflet simte mai mult cuvintele! sper sa nu mai fiti inselata fetelor! aveti grija pe cine aveti ca iubit! v-am pupat!

| liz23 a răspuns:

Cand afli ceva se rupe in ceea ce priveste relatia, increderea dispare, ierti cu speranta ca nu va mai face, dar cel mai trist este ca ramane in suflet indoiala catre cel de langa tine.

| Sara2 a răspuns:

Da am fost, l-am iertat dar fara sa vreau ii reprosez mereu, nu stiu ce sa fac uneori ma gandesc ca e mai bine sa il parasesc dar inima nu ma lasa

| SufletDeCopil a răspuns:

Da am fost sad Cand am aflat am ramas socata :O. Insa am avut dovezi clare. Cu toate ca m-a durut, l-am iertat.straight face Dar : sa iert[tot timpuloh go on]; sa uit [niciodata [-x ]!

| Munchkin a răspuns:

Da. Reacţia? Ne-am despărţit şi i-am urat să fie fericit lângă aia. Iar după câteva luni se ţinea de mine să ne împăcăm, că mă iubeşte, că îi pare rău, bla bla. I-am mai acordat o şansă. Rezultatul? Am fost înşelată şi a 2a oară.

Răspuns utilizator avertizat
| gargaritza a răspuns:

Da am fost inselata... asta e ni se intampla tuturor. nu e vina noastra e vina celui care inseala. Cum reactionat? I-am dat papucii rolling on the floor) Nu iert... pentru ca cine a inselat o data inseala si a doua oara si tot asa.In plus o data pierduta increderea cu greu o recastigi.
:*

| Roxana6044 a răspuns:

Din pacate am fost sad... ne-am certat. nu am mai vorbit km un an de zile dupa care am inceput din nou sa vorbim si pot sa spun ca ne intelegem mai bine ca inainte straight face

| xoxo_6268 a răspuns:

Soc si groaza!

| tremuriciiuliana a răspuns:

Da am fost inselata dar am reactionat foarte calculat cu toate ca mi-s-a rupt sufletul, am fost inselata de pers cele mai dragi mie iubitul si cea mai buna prietena logic cu ea nu am mai vb si cu el nici atat nu am avut nevoie de explicati am inteles tot nu am strigat la ei sau am facut scandal pur si simplu i-am lasat in pace si-au dat ei seama singuri ca au gresit. Eu cred ca in momente de acestea ar fi mai bine si fi calm cu toate ca inauntrul tau nu este calm.Nu doresc la nimeni sa simta ce am, simtit eu atunci.

| pinkiepie a răspuns:

Cre ca majoritatea am fost! am inteles un lucru: baietii nu se pot abtine la cpitolul fete care arata bine! imi pare rau dareu m-am despartit de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot raspunde si eu? N-am putut suporta barbatii care isi inseala sotiile.Niste nemernici si nesimtitori la sentimente atit de nobile.Doamne ce i-as impusca si as ramine singurul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu! il insel si eu pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Prietenul meu mi-a dat papucii si a doua zi se plimba de mana cu o amica de-a mea.Nu am avut nici o reactie pentru ca nu vroiam sa-i dau satisfactia ca m-ar fi ranit desi stiam ca de ceva timp ei doi aveau ceva.Nu l-am putut ierta dar ma bucur ca am realizat ca nu tinea la mine atat de mult pe cat pretindea.Nu cred ca acest comportament trebuie iertat si nici o fata sa se coboare pe locul 2. Avem si noi orgoliu nostru si fetelor daca a inselat odata... o va face si a doua oara!