| Miihaa a întrebat:

Ati fost inselati de catre persoana iubita? Cum ati aflat si cum ati reactionat?

11 răspunsuri:
| HiTman08 a răspuns:

Nu am fost, dar nu as mai ramane langa o persoana ce m-a inselat.

| anadana70 a răspuns:

Am fost dar eram prea mica ca sa reactionez productiv (18 ani), acum i-am taia toate cauciucurile de la masina, a lui sau a lu ma-sa nu conteaza laughing). Cum afli asta? Citeste carti despre limbajul trupului, psihologia in relatii si gasesti pe acolo, sunt semne..gesticuleaza putin, duce mana des la buze ...mai multe, nu-mi amintesc acum exact.(ma refer cand il intrebi daca te inseala)

| Miihaa explică (pentru anadana70):

Ma refer cum afli tu. O prietena a mea a aflat mai direct. Era o fata carea avea o groaza de poze cu iubitul ei pe facebook

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miihaa):

Cum alfi? vorba cuiva " cand intra pe usa si nu vrea sex, e clar ca a avut parte in alte parte (parte parte, stiu ) si nu mai are ched si de ea ".

| anonim_4396 a răspuns (pentru anadana70):

Sunt multe semne, si multe intelesuri. de aia nu sunt pentru toata lumea

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mai sigur, cum intra pe usa se repede la dus si nu te lasa nici sa o atingi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Am mai auzit la unu care ii inchidea gura unei femei cu ceva de genul " a, si esti mare desteapta nu? sa stii si tu cand sotul tau vine murdar de ulei de masina ( nefiind lucrator in acest domeniu doar simplu sofer munca casa ) sa stii ca vine de la femei dar schimba mirosul laughing. saraca femeie nu a mai deschis gura

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu l-am observant pe un amic, altfel foarte neglijent, curatand cu grija scaunele de la minivan si dand cu deodorant pe ele happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

laughing. a avut parte de actiune omul dar macar stie sa curate dupa el

| SkyPilot a răspuns (pentru anadana70):

Nimic din toate astea nu constituie o dovada pe baza careia poti sa te iei de el. Asa iti consolidezi banuiala, dar pana poti sa il iei la intrebari mai ai de lucrat.

| Ten2CuSapa a răspuns:

La inceput m-am enervat dar dupa ce am auzit cu cine m-o inselat am picat pe jos de ras... si i-am dat o palma de fata cu maicasa si dupa o trecut