| saresipiper a întrebat:

"Fetelor, ati sta intr-o relatie cu un baiat care nu va tine de mana pe strada, care nu va saruta niciodata, care nu face dragoste cu voi si mai mult decat atat, nici macar nu va atinge?"
Reposted

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti in stare vegetala legat de un aparat de oxigen la spital sau handicap in scaun de rotile niciuna nu se va uita la tine

| Adry05 a răspuns:

De ce aș sta cu asemenea persoană „în relație"? adică care ar fi diferența între el și un simplu prieten? laughing)

| xRallu a răspuns:

Castreaza-l pe domnisorul

| Plato a răspuns:

Ciudat sa o numesti "relatie".

| Crackman a răspuns:

Cea mai relatie din cate am auzit.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Si ce relatie e asta?
N-as sta in veci cu asemenea persoana. Imi trebuie afectiune, iubire, nu indiferenta.

| Vikaa a răspuns:

Nu,as crede ca i-ar fi rusine cu mine si l-as lasa.

| CosminCD a răspuns:

Poate e timid. Nu trebuie judecat. Exista comunicarea intre cei doi. Asta ajuta mai mult decat raspunsurile celor de pe TPU.

| saresipiper explică (pentru CosminCD):

Au o relatie de 3 ani, au facut treaba aia...
El a ajuns sa isi exprime sentimentele prin obiecte, nu prin tandrete sau gesturi de afecțiune.

| Ale5184 a răspuns:

Din moment ce ai ajuns sa iti pui intrebarea, e clar ca si constientizezi ca meriti mai mult. Si meriti. Nu pierde timpul cu cei care nu te merita si nu te tratează pe masura

| LionTrap a răspuns:

Asta ne e o relatie (este mai mult ura fata de partenerul/partenera)

| BlackSkyz a răspuns:

Nu sunt fata, insa in trecutul meu am pățit la fel. Nu se poate numi dragoste acea persoana doar se plictisește si sta cu tine sa își alunge plictiseala cel mai probabil sau sa se amuze cat de naiva ești ca nu îți dai seama, daca ai pus aceasta întrebare înseamnă ca simți ca ceva nu e in regula asa ca te sfătuiesc sa renunți la aceasta "relație".

| alwaysandforever1234 a răspuns:

Nu, deoarece e clar că acea persoană nu mai simte nimic pentru mine, înafară de obligația de a se afla în acea relație.

| stradax a răspuns:

Poate ca i frica, incearca sa faci si tu ceva adica nu stiu poate sa il iei tu de mana sau asa, sa ii dai lui putin curaj