| cineva312 a întrebat:

Fetelor care e motivul pentru care purtati pantaloni stramti?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu cred ca la multe fete nu sunt pantalonii stramti. Celulita este largă.

| cineva312 explică (pentru darrio2007):

Nu numai celulitalaughing

| Nemessys a răspuns:

Nu sunt fata, dar asta nu inseamna ca nu pot sa-mi dau cu parerea. Eu cred ca poarta pantaloni stramti, numai ca sa iasa,,mingile de basket" in evidenta, sa atraga privirile baietilor, etc. Mai sunt si unele care abia daca au putin cur, dar cu pantalonii aia, mai iese in evidenta. Partea amuzanta e ca... daca treci pe langa o fata de genu', te uiti, apoi ea te observa ca faci asta si zice :,,Ce te uiti ma asa, nu ai mai vazut cur?" rolling on the floor))))))))))))) Sau ceva de genu'. Pe scurt,, o deranjeaza" rolling on the floor sau cel putin asta incearca sa para. Sau daca-i treci cu gasca de prieteni pe langa una si zici,, Ia uite fratioare ce cur are aia, MAMAAAAAAAA". Si tot,, se supara" rolling on the floor Dar nu e vina baietilor ca ele se imbraca,, provocator". Mai ales vara cand poarta pantaloni atat de scurti de zici ca-s chiloti. rolling on the floor, atunci le fug ochii la baieti, dintr-o parte in alta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

Le "deranjeaza" pentru ca nu arati ca un model. Oamenii cauta mereu atentia altor oameni frumosi dar se simt jigniti daca nu arati cum vor ei/ ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste bine primul post. Adevarata minune sa vezi o fata care spune adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa ieșim in evidenta, sa fim in centrul atenției, chiar daca unele nu recunosc ca nu este asa... Sau cele care cică s ar supăra daca zice vreun băiat ca ce cur are, nu este asa, din contra, chiar se sinte bine, dar cu un comportament "agresiv" cred ele ca ies mai mult in evidenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea de sus puteau sa vorbeasca in numele lor. Port pantaloni mulati pentru ca-mi plac ( nu o sa port niciodata ceva ca sa atrag atentia cuiva sau sa ies in evidenta, o fac pentru ca-mi place si atat - mi se pare o stupizenie sa vrei sa atragi atentia cuiva prin haine, asta este exemplul perfect de cine pe cine poarta sau definitia de victima a modei ) si ii detest pe cei largi din ficati, oarecum admir outfit-urile cu pantaloni palazzo dar nu i-as purta in veci. Am doua perechi de pantaloni care nu-s mulati pe gambe si aia mor in dulap pentru ca nu este armonioasa tinuta cu ei, din punctul meu de vedere.

Iar raspunsul cu mingile de basket exprima perfect gandirea pustilor si cocalarilor. Astia au impresia ca daca o fata are o pereche de pantaloni mulati o poarta special pentru ei, daca isi ia o pereche de colanti ( oribilitatea absoluta I don't want to see ) e deja invitatie la sex in capusoarele lor mici si goale.

| Damonana a răspuns:

rolling on the floor) prima data am vrut sa sar peste intrebarea asta, dar m.am razganditlaughing
Eu una port pantaloni stramti pentru ca sa atrag privirile baietilorlaughing ceea ce probabil vor toate fetele, chair daca nu recunosc.

| Teeeodora a răspuns:

Pai ar fi mai multe motive gen 1 pentru ca vrem sa iesim in evidenta in fata crushului(cel putin eu) si 2 pentru ca sunt mai comozi si mai draguti.

| Enescu_Alice_1993 a răspuns:

Pentru că vrem si putem, nu neapărat să atragem atenția băieților, poate ca așa ne simtim noi mai bine