| Opersoanamasculina a întrebat:

Fetelor, ce ati alege dintre un baiat aratos, frumos, voinic, dotat, dar sarac lipitlaughing si un baiat cu bani, vila, masini bengoase, piscina, dar cu puta foarte mica?

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Nu te supara dar e inutila intrebarea! Pe TPU toate fetele iubesc inteligenta, frumusetea interioara, romantismul si alte bla bla uri! In realitate e exact invers :-)

13 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ştiai că fetele pot alege şi prima variantă, dar şi a doua variantă? Se căsătoresc cu ăla care are bani, vilă, maşini bengoase, piscină şi un penis mic. Apoi, îl iau de amant pe cel arătos, frumos, voinic şi aşa mai departe ca să nu ducă lipsa acelui lucru pe care nu îl are primul.

| darrio2007 a răspuns:

Pe tine cred ca mai mult te intereseaza ultimele cuvinte din intrebare.

| RAY a răspuns:

Banii sunt dumnezeu pe pamant asta e adevarul, ai banii ai tot ce vrei asta e adevarul

| ywar a răspuns:

Intrebare total tampita, potrivita caracterului tau de cocalar. Parca te si vad cu lantocu la disco si cu fata de la casetofon cum se intampla pe vremuri.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Nu instrumentul conteaza foarte mult si nici bogatia pe care o are.Si asta nu o zic doar ca sa dea bine, o zic din punctul meu de vedere.Depinde care te cucereste prin ceea ce este el nu prin masina sau prin frumusete. Prin cum se comporta si cum se simte langa el. :3

| Sasha30 a răspuns:

Ceea ce e inauntru conteaza cel mai mult. Nu e bine sa fii materialista. Daca tu iubesti pe cineva, il vei accepta exact asa cum este si nu te vei mai gandi la defectele sale, parerea mea

| Bia13 a răspuns:

Depinde de fata aici. laughing Eu l-as alege pe ala frumos, romantic, sincer, inteligent, cu studii superioare...de celelalte aspecte nu imi pasa. big grin

| byancaa13 a răspuns:

Nici unul.

| MiraZyauj a răspuns:

Primul. Dotat sus, adica inteligenta.
Jos, lasam pentru zdrente.

| Shireen a răspuns:

Primul, atata timp cat dotat inseamna inteligent happy. Sincer pentru mine este ar fi baiatul perfect.

| darrio2007 a răspuns (pentru Shireen):

Dotat sus sau jos? Nu intotdeauna daca e dotat jos este si sus.

| Shireen a răspuns (pentru darrio2007):

"Atata timp cat inseamna inteligent". Pentru mine chiar conteaza cat de inteligenta este persoana de langa mine, mai mult decat celalalt sens al cuvantului "dotat". Sper ca m-am facut destul de inteleasa de data asta.