| 中华人民共和国 a întrebat:

Fetelor, ce inseamna un tip dotat sexual?
Cati centimetri ar trebui sa aiba?

15 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Vai, dar tu esti DISPERATA rau! imi asum raspunderea pentru acest cuvant, car nu-mi da dreptul sa te jignesc, pentru ca nu te cunosc! dar, mai lasa-ne pe noi cu "acest gen de intrebari" una, si ajunge! crezi ca vei primi 100 de raspunsuri? vazand cat esti de disperata sa-ti gasesti "jumatatea"? laughing aiurea, sau speri la unu' dotat de pe TPU?! :O laughing ai grija, intrebarile pot fi interpretate prost, depinde de tine cum le ansamblezi. nu te critic, iti dau un sfat! si, nu, nu stiu cum arata un "tip dotat", ar trebui sa ma iubeasca, si mi-ar ajunge! dar "dotat" poate fi, daca nu stie sa fie "dotat" si in pat! nu va inteleg, cat puteti fi de absurzi unii. rolling eyes cautati ceva, ce oricum nu va va satisface pe plan mintal. oricum, nu ma bag in viata voastra, nu va cunosc, nu as vrea, imi spun doar parerea despre "acest gen de creier infect" care o gandesc asa! "dotat-ooo" laughing ai grija. happy

| mat31new a răspuns (pentru Analytical):

Vot si funda mentala de la mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Analytical):

Acu de ce exagerezi și tu? E a 2-a oară când întreabă despre chestia asta...
Iar prima oară a primit doar 4 răspunsuri, și alea la mișto - toate.
Mai bine ne-am strânge vreo câțiva de pe site, mai virili și mai dotați-așa, să îi răspundem serios la întrebare.
Încep eu : deci eu am 12 cm, când sunt pornit rău...
Altcineva?

| xMoTaNeL a răspuns:

Daca e de 19-20 cm + abilitati e perfect.Nici prea mare nu e bine ca iti rupe ***** si nici prea mica ca dupa nu simti nimic.De la 17 in sus eu cred ca e ok daca are si miscari. Daca e de 24 25 si e prastie, nu o sa te satisfaca cu nimic, doar ca o vezi tu mare.

| Couragebv a răspuns:

Tu esti un pic bolnava fata draga

| maryus92 a răspuns:

Pf ce tare ii intrebarea happy, faza ii urmatoare degeaba are 20 de centimetrii sau mai mult daca persoana respectiva nu stie sa o foloseasca, deci nu cred ca ii vorba de marime ci de abilitatile si tehnicile pe care le folosesti in momentul...

| aumih16 a răspuns:

Pai de ce nu o masori! laughing macar sa stii cum este! mare mica! de obicei partea feminina accepta partea masculina indiferent de dotare! e frumos sa ai dotarea mare! faci fericit fetele femeile! dar depinde! de la caz la caz!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu întrebi fetele?
Normal asta e întrebare pentru noi, bărbații.
Uite eu de exemplu am...
Stai un pic, că a venit prietena mea acasă. Îți răspund mai târziu un pic - trebuie să plece la cumpărături.
Scuze.

| paulthebest a răspuns (pentru anonim_4396):

========rolling on the floor)))))))))))))))))))) prea tare asta rolling on the floor))

| StarMetin2 a răspuns:

25cm + capu

| Dracea_Cristi_1997 a răspuns:

Pai de exemplu pe la paispe ani parca ar trebui sa o ai de 17 in stare erecta, daca o ai mai mica sau mai mare tinand cont si de varsta unui individ pentru ca exista o marime "normala" la fiecare varsta

| 中华人民共和国 explică (pentru Dracea_Cristi_1997):

Si la 35 de ani? cat ar trebui sa fie?

| Dracea_Cristi_1997 a răspuns (pentru 中华人民共和国):

Nustiu am vazut pe un site cand eram mic de tot da...