| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre filmele porno facute pentru sexul feminin? Vizionati asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Passd a răspuns:

Într-un film pentru bărbați femeia e în centrul atenției. În filmele pentru femei e invers, este filmat bărbatul mai mult. Și sunt într-un clasificate in genul "passion".

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista si asa ceva? Filme porno cu destinatie strict feminina?

| RAY a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ce parere ai de afirmatia asta?

De exemplu, sa afirmat istoric că femeile nu pot lua decizii raționale în timpul perioadelor menstruale. Această afirmație acoperă faptul că bărbații au, de asemenea, perioade de timp în care pot fi agresivi și iraționali; în plus, efectele independente ale îmbătrânirii și ale problemelor medicale similare sunt adesea învinse pe menopauză, amplificându-și reputația. [98] Aceste trăsături biologice și altele specifice femeilor, cum ar fi abilitatea lor de a rămâne gravide, sunt adesea folosite împotriva lor ca un atribut al slăbiciunii. [67] [98]

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Îhâ mai ciudat e ca el se uita la asa ceva laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma uit la filme porno, nu vad ce e de vazut in ele

| aXy99 a răspuns (pentru RAY):

Care este diferenta? Ce se intampla in filmele astea feministe?

| RAY a răspuns (pentru aXy99):

Eu nu ma uit la filme porno de nici un fel, singurul a fost unul istoric, banuiesc ca romantism, o poveste de iubire, mai multa emotie

| aXy99 a răspuns (pentru Passd):

La asta ma gandeam si eu, dar denumirea asta "feminist" a capatat un sens peiorativ in zilele noastre, asa ca am intrebat sa fiu sigur.

| Passd a răspuns (pentru aXy99):

Într-un film pentru bărbați femeia e în centrul atenției. În filmele pentru femei e invers, este filmat bărbatul mai mult. Și sunt într-un clasificate in genul "passion".

| Vikaa a răspuns:

Vorbesti cu experta aci, m-am uitat la toate tipurile de pornache, chiar si shemale, threesome si ce mai vrei tu laughing

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Siii iti place?

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Normal,oricarei fete cred ca i-ar place, doar ca nu recunoaste.

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Da ai vazut film porno pentru femei?

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Da.

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Cum a fost, iti place mai mult?

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Ba,sincera sa fiu asa de mult nu, nu ma omor asa mult dupa ele, imi plac mult cele create pentru barbati, ma uit mai mult 4 fun si ca mi se par interesante; D.