| maya_1225 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal? voi il practicati? mi s-a propus chestia asta de 2 ori si am refuzat pentru ca nu ma atrage dar pr meu tot mai spera.am facut bine sau nu?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai facut bine. Daca nu iti place si daca nu vrei ai tot dreptul sa spui "nu" Din ceea ce am auzit eu e foarte dureros si in fond din anus trebuie sa iasa chestii, nu sa se bage. Daca tot exista sex in 3 gauri, de ce sa nu mai inventam? Avem sex normal in vagin, sex anal in anus si sex oral in gura, de ce nu facem si in nas? Sau in urechi? straight face

| BlueHusky a răspuns:

Chair nu conteaza pararea noastra despre ceva legat de sex... pana la urma esta "sexul vostru". In pat este permis orice atat timp cat cei doi sunt de acord (tu nu esti de acord deci "NU"... nu conteaza motivele)

| Sevenup a răspuns:

Hi! Foarte bine!
Zona aceea n-a fost facuta pentru. asta.

| alexia_4792 a răspuns:

Intru-n cuplu stabil poti incerca tot felul de trasnai, inclusiv sexul anal, insa daca ai retineri e bine sa-i explici partenerului ca pentru moment inca nu esti pregatita.

| danny99 a răspuns:

Daca chiar esti curioasa incearca macar odata nu ai nimic de pierdut, poate de castigat niste placere. si app barbatilor le place ca prietena lor sa faca cam tot pentru a nu fi nevoiti sa caute in alta parte.

ai grija sa ai si un lubrifiant daca incerci
incercarea moarte nu are poate o sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut foarte bine happy
mie mi se pare ORIBIL sa o faci straight face
baietii au mii de fanezii... crede`ma ca daca ai fi fost in locu` tau i`asi fi propus sa se uite pe siteuri de filme... sh acolo are tot cei place rolling on the floor))