| 9620eu a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre un baiat care nu accepta sa i se faca sex oral, care considera acest act ceva odios, imoral?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Am cea mai bună părere despre un băiat care nu vrea să facă sex deloc înainte de căsătorie.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ce vrea si cum vrea.
Sunt convinsa ca nu l-a fortat vreo fata sa-i fac oral, deci, unde-i problema?

| danutzu96 a răspuns:

Un om normal.

| kandaraki a răspuns:

Libera alegere, vrea ii faci, nu vrea, nu ii faci. care e problema?
unora li se pare dezgustator sa iti sarute buzele dupa ce i-ai facut oral.

| Kira5854 a răspuns:

E putin ciudat, poate doar e rusinos baiatul si el ar vrea dar e mai timid. Nu e ceva anormal ci doar rar intalnit.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Din punctul meu de vedere e ok pentru ca nici eu nu as face asta deci...:-)

| Abcdefghij23 a răspuns:

Poate el are alte principii si vreo credinta a lui.Nu e de criticat.Trebuie sa il sprijini si sa il intelegi.