| Cscern a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți voi despre bărbații de la țară care se îmbracă în țoale de firmă? Vă plac băieții țărani care lucrează în construcții și care au cash mereu? Ați accepta o relație cu un astfel de băiat de la țară, țăran, bețiv și care joacă la pariuri?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti Giani( Las Fierbinti)ca doar el are haine de firmă si o curteaza pe Gianina dar aia fată desteapta i da flit

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu-mi plac si nu as iesi niciodata cu nici un taran sau muncitor in constructii, fiindca sunt oamnei fara educatie si ambitii in viata.

Cat privesc hainele de firma, este doar in capusorul vostru, ca poti cumpara orice haina contrafcauta/ fake de la piata si sa pretinzi ca-i de firma, deci fara pic de importanta.

Nu m-a impresionat niciodata haina omului, ci inteligenta lui!

| Cscern explică (pentru Violleta2022):

Dar de ce ai o părere atât de proastă referitor la bărbații care lucrează în acest domeniu (construcții)? Sunt oameni care au liceul sau chiar studii superioare dar au ales să plece în afară și să lucreze în construcții pentru că se plătește destul de bine dacă știi meserie și ești un zidar sau fierar betonist (ca și mine). De exemplu, pe tine, Violleta, te-aș arunca într-o groapă de 10 metri și aș turna beton peste tine că ești prea obtuză pentru secolul acesta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cscern):

Tot taranoi mitocan si misogin ai ramas, halal raspuns!

| Mayhem666 a răspuns:

"De la tara" si "taran" sunt doua lucruri diferite. Un baiat de la tara poate sa fie elevat, iar un baiat de la oras poate sa se comporte ca un taran badaran. Doar pentru ca sunt cuvinte care se aseamana, nu inseamna ca au acelasi inteles. Rookie mistake, ce sa spun...

| just4ubr2015 a răspuns:

Lasate de bautura de pariuri si fi barbat nu boschetar femeile apreciaza un barbat elegant chiar daca e de la tara cu cash dar care stie sa se poarte cu ele nu badaranii.nu banii ii fac pe om degeaba ai bani daca minte nu ai deloc.