| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce va atrage la un barbat? Ma referat si la exterior si la interior.

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hey! Ma atrage un baiat, nu numai prin aspectul fizic, ci prin comportament, inteligenta, felul lui de a fi love struck. Este mai important sa fie 'de casa' si educat, destept, stilat, sa aiba o personalitate decenta, sa fie serios, sa stie sa cunoasca o gluma buna, sa fie amuzant, prietenos, clad, iubitorhee hee. Sa stie sa se comporte cu o fata (cu iubita), sa o resfete, sa ii demonstreze ca o iubeste cu adevarat, sa o apere, sa ii dea dreptate, sa ii fie fildel, loial, si cel mai bun prietenwinking! Pe mine una, asta ma atrage! Sunt indragostita de cel mai bun prieten al meu love struckhee hee... Tipul trebuie sa-si inteleaga prietena/ iubita, sa o respecte, sa o ajute unde are nevoie, s-o sprijine, si s-o invete unde nu stie, s-o corecteze atunci cand greseste, sa fie sincer cu ea! Uneori, in cele mai rare cazuri, nu conteaza banii, frumusetea exterioara si alte chestii de genu'hee hee. Conteaza loialitatea, respectul, si cel mai important lucru... iubirea love struck!
Sper ca ti-am fost de ajutor happy. Funda? Bafta kiss

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Exterior,aerul de siguranta si energia pe care o emana, modul in care stie sa se puna in valoare fara sa aiba aerul ca o face.
Interior...sufletul mare, sufletul bun, sufletul de copil, sufletul (!), inteligenta si simtul umorului!

| Keyko a răspuns:

Poi in 1 rand sa nu bea si sa nu fumeze! Nu m-ar deranja deloc daca ar incet sa mai fumeze. In al 2 rand sa aiba o personalitate de lider, sa fie generos si amuzant. Sa fie sensibil dar si dur.
Trebuie sa aiba personalitate si initiativa.
Frumusetea exterioara pentru mine e ca un fir de par in plus in cap. Nu ma deranjeaza daca il am, dar nici ca plang dupa el daca il pierd.
Sper sa iti fie folositoare parerea mea. Bafta!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pe mine ma atrage la un baiat:
-aspectul fizic
-comportamentul bun
-inteligenta!

| a răspuns:

Multumesc pentru funda kiss

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Hey! ..Pai in primul rand sa ma respecte, sa nu bea, sa nu fumeze, sa nu fie destept cat o mazlina..Si ce mi-ar placea cel mai mult ar fi sa aiba ochii albastri.(Plus ca atata timp cat tin eu la el nu trebuie sa intruchipeze perfectiunea).O-O

| Plolice a răspuns:

Multora le plac banii

| roxiada a răspuns:

Pe mine ma atrage mai mult cum se poarta un baiat decat cum arata, bine nu sa fie muma padurii dar nici fat frumos! conteaza cum e caracterul unui baiat, am avut diferite categorii de baieti, unii buni de tot iar altii mai putin dar cel mai fericita am fost cu unul timid si calm!

| DiaDiana9988 a răspuns:

Pe mine una ma atrage la un baiat personalitatea, calitatile morale! Nu trebuie sa fie neaparat bine lucrat sau o frumusete a naturii caci nu frumusetea ne spune pe cine sa iubim, iubirea ne spune pe cine sa consideram frumos.

| PapushaTa a răspuns:

Salut! Pai in primul rand, mie imi place la un baiat aspectul fizic. Sa fie frumos, sa pot iesi cu el pe strada. In al-2-lea rand,sa nu bea,sa nu fumeze. Bine astea nu sunt neaparat obligatorii. Apoi, imi place sa fie sincer, gelos(asa imi arata ca ma iubeste), sa fie intelegator, sa stie sa se comporte cu o fata. Sper ca ti-am fost de ajutor. Paaahappy

| costi3 a răspuns:

Pai... nu inteleg toate spuneti ca nu trebuie sa bea pai si atunci cum se mai uita la voi?