| Anna98Anna a întrebat:

Fetelor, cum ati vrea sa fie iubitul perfect? Ma refer cum sa fie in interior dar si in exterior?

Răspuns Câştigător
| Анька a răspuns:

Buna.pentru mine oameni ideali nu exista. dar pentru fiecare om exista o alta persoana cu care s`ar combina perfect.
Toti avem neajunsuri.
Mie de ex imi place de un baiat imi place totul la el.
El este dragutz.are o lume interna ff bogata, este vesel, intelegator )
Cred ca un baiat perfect ar fi ala care iti va da o iubire reciproca si mereu va veti intelege, veti impartasi binele si raul )

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fiecare din noi ne imaginam alesul nostru fiind un baiat inalt, frumos, cu ochii albastri, cu par bogat si ondulat, destept, cu bani, etc, si cand vine "saptamana ai oarba" ne indragostim de un baiat nu prea inalt, cu ceva burtica, cu parul cam rar dar, vesel si haios care... venereaza pasii nostri, ne adora, ne iubeste mama si pisica din dotare, ne soarbe cuvintele cand noi glasuim in public, ne aduce flori, ne dragaleste si rasfata... iar noi ne trezim indragostite fara sa ne dam seama si. cel care la inceput parea nici prea-prea, nici foarte-foarte, a devenit dintr-o data THE ONE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu sa descriur iubirea pefecta deoarece de cele mai multe ori, nu alegi de cine te indragostesti. Imi plac unele lucruri in mod special la un baiat, dar daca le are asta nu inseamna ca trece la stadiul de iubit. Poate fi si amic, prieten, nu ma deranjeaza cu nimic.