| Mihaivladmihai a întrebat:

Dupa voi, fetelor/baietilor cel mai important este ca baiatul/fata sa fie mai fumos(a) pe interior sau pe exterior

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Frumusetea interioara!

Frumusetea exterioara este si inselatoare si trecatoare, dar cea interioara, este pentru totdeauna!

| corbulalbrosu a răspuns:

Degeaba esti pe dinafara frumos daca ai un suflet gaunos. big grin

| Drimmero a răspuns:

Sa vedem feminismele care ''cica'' aleg oricand un milos in defavoarea unui culturist! Prostii fara margini/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Hei. Nu am zis ca noi fetele alergam dupa culturisti. Nici chiar asa. Dar sunt unii baieti care nici nu arata bine dar pe deasupra mai au si figuri in ei.

| Florentina9210 a răspuns:

Pe interior.

| WaterDrop a răspuns:

Prostii, stati si salivati dupa un badboy tras la sala si care va scuipa cand nu`i convine ceva.Incercati sa va pacaliti degeaba din pacate.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru WaterDrop):

SHHHHH, nu le da de gol.

| UnBroken2016 a răspuns:

Clar sufletul conteaza :X

| LoveTheWayYouLie1 a răspuns:

Interiorul e mai important, dar până Gusti, ambalajul contează.

| ariana8228 a răspuns:

Interiorul este important. Sa ai sufletul curat este cel mai important.
Sper ca te-am ajutat...