| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor(cele care aveti prieten)
Cum va place sa va bucurati unul de altul cand sunteti singuri? happy
Cum va face sa va simtiti bine prietenul in intimitate? happy
Dau funda pentru cel mai frumos raspuns! happy

1 răspuns:
| Sanki151088 a răspuns:

Bună! Pai în primul rand trebuie sa ne bucuram unul de celălalt în orice împrejurare fie ca suntem singuri sau nu dar fiindcă ai pus aceasta întrebare eu cu iubitul meu ne place sa ne bucuram unul de altul în orice împrejurare fie ca ne alintam, ne jucam și asa mai departe.a doua întrebare e "uau" pe mine ma face sa ma simt unica...