| Ateistu a întrebat:

Fetelor conteaza pentru voi ca baitu sa fie dotat?
sau sunteti ok si cu unu mai putin dotat
fiti sincere va rog frumos
ce parere aveti de 20?
Va multumesc pentru raspunsurile date
O zi buna!

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fetele inca nu au idee de ce anume vor, pentru ca le emotioneaza pana si ideea de sex, sa stii.Ca sa ajunga sa faca dragoste si sa inteleaga ce se intampla cu ele si cam ce anume le-ar place,au nevoie de tare mult timp.
Devenite femei intr-un mod frumos,iubite,respectate si fericite,vor realiza ca in pat conteaza ce faci,nu CU ce faci...
Si,ca sa intelegi ce-ti spun,repet,nu ajunge sa ai vioara ca sa canti la Filarmonica!
Nu-ti imagina ca iti raspund ca sa te necajesc,dar micul tau fix cu dimensiunea denota o oarecare saracie intelectuala si calitatativa,sa ai grija.
In plus,si asta nu-ti va place deloc, s-a constatat(medical) ca barbatii cu dimensiuni exagerate au probleme in a-si pastra partenera (pentru ca o doare si nu mai suporta) si, in timp, inaintand in varsta, capata probleme de erectie.
Ai doar 17 ani si viata te va invata ca dimensiunea organului tau copulator nu inseamna nimic in fata unui suflet generos si bogat, a unei minti ascutite, a unui caracter perfect, a caldurii si respectului uman.
Poate ca intelegi ce-ti spun...

| ywar a răspuns (pentru greece12):

Respect Doamna scumpa si Toata Dragostea Mea! Meriti din plin tot ceea ce ii mai bun si mai sfant pe pamantul asta!

| greece12 a răspuns (pentru ywar):

Toti meritam, sa stii, nu numai eu.
Dar stiu ca nu asta ai vrut sa spui.
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

A inteles pe naiba. peste o saptamana intreaba daca e bine sa dureze 5 minute sau 60.

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii,fiecare are dreptul sa aiba un fix, totul e sa nu se opreasca numai la el...
happy

| yellowalien a răspuns (pentru greece12):

Foarte bun răspuns! Corect și complet! Ar trebui reutilizat ori de câte ori se pune această întrebare pe site!

| greece12 a răspuns (pentru yellowalien):

Foarte multumesc,micule alien,chiar si galben!
Prefer insa,sa dau raspunsuri originale si autentice de fiecare data, fiecare user merita macar atat respect, pentru ca pentru el problema lui poate fi foarte importanta, indiferent ce impresie ne-ar face noua.
Ar fi extrem de simplu un copy paste, dar stilul asta lipsit de bun simt nu ma caracterizeaza!
happy

| DNSK a răspuns:

E ok! pe cuvant! parazitii raman mereu acel ceva pentru mine, chiar daca vin altii din urma. (de 20 cm records vorbeai, nu?)

laughing pune mana pe carte ca-ti vine acus' bacalaureatul. asta daca te mai tii de scoala, ateistule.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Baitu"? E vorba de kilobit, megabit sau gigabit.

| CocoMexii a răspuns:

Degeaba o ai de 20cm daca bibilica e 0. Am fost foarte sincera, asa cum ai spus!

| ywar a răspuns:

Da ma, am inteles, esti valabil amice, ai 20, esti bun tata happy Ce faci cu astia 20 cm? Sau asta e coeficientul tau de intelgenta?
Ai impresia cumva ca intereseaza cat ai tu can o ai sculata dimineata sau la dus?
Nu, evident nu. Sa-ti spun un secret. O femeie adevarata, nu o stoarfa, e fericita in pat cand se simte iubita, respectata, pusa in valoare si cand baiatul nu se misca ca un apucat in ea, doar ca sa se termine mai repede. Asta apreciaza o femeie adevarata. Repet, nu o stoarfa!

| Danysan a răspuns:

Inainte de a ne da cu parerea nu te cred ca ai 20 si chiar daca ai avea sincer depinde cum il folosesti.Unu cu un penis de 17 cm poate sa faca o partida bestiala si poate si ala e prea mult.Sincer consider ca grosimea e mai esentiala si cum sti sa atingi acele puncte de excitare.Pe de alta parte un penis mare e stanjenitor pentru ca femeile au vaginu de maxim 12 cm sau poate un pic mai mare si cu ce te ajuta sa o ai asa de mare? Calm amice, totu tine de pozitie si de cum sti sa o faci sa se urece pe pereti. Sexu e o arta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca initiatorul acestei intrebari, nu face referire ori reclama la propria-i jucaria, caci de ar avea una, nu mai era aici ratandu-si ziua.

Cred mai de graba ca a vizualizat prea multe filme de tip XX cu negrotei, a ramas astfel socat si dezamagit de propria persoana, incat vrea sa stie: ramane pe labuta, ca nu are o asa dimensiune, ori mai incearca sa cucereasca macar o biata fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

E putin 20, sa aiba cel putin 69 cm

| corhaz a răspuns:

20 pentru un ateist? vezi ca te bate cineva cand mintesti

Răspuns utilizator avertizat
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Cum s-a mai spus si in celelalte raspunsuri, o femeie adevarata te v-a aprecia chiar daca ai sau nu o marime imensa happy Conteaza mai mult cum faci nu cu ce ...Ma repet ca in celelalte raspusuri postate de altii ...Ai un anume complex pe acest lucru poate!
Pune-te tu in locul unei femei si vezi ce ar gandi sau daca ar fi multumita cu 20! laughing
Sincera sa fiu... O femeie apreciaza mult mai mult sa fie iubita, ascultata si respectata!

Si din cate stiu eu, s-a facut un anumit studiu, iar marimea ideala pentru a satisface o femeie este intre 17-20 cm happy

Bafta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| CorinaReg19 a răspuns:

Nu doar marimea conteaza laughing daca are 20 cm si e moale oricat de sculata ar fi ..nu prea ai ce face cu ea, oricat de bun ai fi in pat happy dar daca ai 20 cm si e si tare dar nu stii ce sa faci in pat. tot degeaba e. am avut un iubit care statea tot asa foarte bine la capitolul asta dar. nu stia sa faca nimic happy apoi a invatat usor usor laughing