| cristina a întrebat:

Fetelor cum arata barbatul viselor voastre? dau fundita la cel mai frumos raspuns

Răspuns Câştigător
| gossipgirl_2584 a răspuns:

Noi fetele sintem mult prea visatoare... laughing
ar trebui sa ne multumim cu ce avem si sa pastram ce avem!
iubitul meu este baiatul visurilor mele, nu a venit pe un cal alb big grin dar a aparut in viata mea cind aveam mare nevoie, e frumos, intelegator, ma ajuta cu orice, inainte de a face ceva se gindeste ma intii la mine, ma iarta mereu, e gelos(e firesc, pentru ca ma iubeste, imi place astawinking )e mereu linga mine, plinge si ride cu mine, ma iubeste si este al meu... ce mi-as mai putea dori? sa ne iubim mereu ca acum tongue
dar "printul" tau cum arata?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inteligent,
manierat,
respectuos,
generos,
tandru ...astea-s calitatile actualuluihee hee deci am o 'perfectiune' langa mine!big grin

| OanaG a răspuns:

Sa fie simpatic, glumet sa ma iubeasca sa ma faca sa rad!

Sa fie protector, sa fie gelos[asta doveste ca ma iubeste] sa fie putin mai crazy deoarece eu sunt mai timida, vreau sa ma scoata din toate pasurile proaste sa ma faca fericita prin zambetul lui! love struck

| elyssa20 a răspuns:

Am intalnit si il am langa mine pe barbatul viselor mele.ma iubeste, respecta, intelege, asa cum sunt.are 25 ani dar este foarte matur in gandire.este un om cu care ai ce vorbi si primi sfaturi excelente. e un om perfect in viziunea mea. ce sa mai il iubesc! pupici.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Inalt, brunet, ochi caprui, destept, si un zambet mereu pe fata:X... orice femeie are un prototip de barbat ideal in mintea sa. dar parerea mea ca femeia se indragosteste de cel care o iubeste asa cum e ea:Xeu vreau un barbat care sa ma iubeasca si cand sunt ciufulita si imbracat de facut curatenielaughingsi cand arat bine, si cand fac crize el sa ma sune sa ma impace, sa fie intelegator, afectuos, tandrubig grintoti vrem sa fim iubiti si acceptati asa cum suntem... o zi buna tuturor

| niko_7262 a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit de Twilight. Daca da, atunci Edward Cullen e intruchiparea barbatului viselor mele. Dar bine spui ca vise.In veci nu voi gasi ceva asemenator si nu ma refer doar la aspectul fizic. Dar barbatii din ziua de azi. reusesc sa te lase rece chiar de la prima intalnire/
Eu as vrea sa fiu educat, sa nu fiu fustangiu sau smecheras, sa ai simtul umorului dar sa fie respectuos in acelasi timp.Sa nu fie timid, putin indraznet insa sa nu exagerez.Sa fie gentelman.Nu neaprata cu bani, dar nici un muritor de foamne. Daca ar avea statul meu as fi multumita.

| law a răspuns:

Zodia pesti happy

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

happy Pei mie una mi-au placut intotdeauna baietii blonzi cu ochii albastri, inalti si cu picioarele pe pamant!happy

Dar dupa mine aspectul nu e totulhappy

| pisicuta510_9235 a răspuns:

E blond, ochii albastrii, de varsta cu mine, amuzant, sa nu fie nesimtit sa nu aiba in cap doar muzica si fotbal sa stie sa iubeasca sa te faca sa inrosesti cu o privire sa vorbeasca frumos, sa nu fie super increzut sa nu vrea sa paraa interesant sa traiasca in lumea lui sa nu fie taran sa fie romantic sa nu se gandeasca doar la sex, sa-i placa adrenalina, muzica sa cante, sa nu fie fitos

Dar sincer nu cred ca exista in lume un baiat asa.straight face Din pacatee... FUNDITA`puppy dog eyes?

| linda_3945 a răspuns:

E inalt, saten, cu parul kret are ochi caprui e ft amuzant si e mereu dinedispus, stie sa iubeasca cu sufletul sie sa ierte, e generos bun si e asa d dulce ca nici macar o ciokolata nu-i e mai dulke ca el

| viktorrytzza a răspuns:

Barbatul vislor mele ar trebui sa fie in primul rand sincer, sa se comporte natural (sa nu incerce sa fie alta persoana, sa fie el), intelegator ...si sa nu uit sa aiba simtul umorului...si sa fie educat