| Nyc18 a întrebat:

Fetelor, cum vedeti voi un barbat (cat mai) masculin?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Banii sa fie ca nu ai nevoie de alte calitati

| neutrino a răspuns:

Cu multa admiratie, tot la fel cum vede si un barbat o femeie cu adevat frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu sunt baiat si cred ca urmatoarele aspecte diferentiaza un mascul de un "catelus": Privirea, glasul, comportamentul, gandirea celebrala, luarea deciziilor, modul cum se imbraca (ca in ultimul timp s-a umplut lumea de gay) - nu neaparat sa aiba un stil vestimentar sau sa fie disperat dupa moda, dar sa se imbrace ca un baiat nu ca o ***. Sunt multe criterii. Nu cred ca exista baieti care le au pe toate, dar daca are mai putine trebuie' sa stie sa le puna in evidenta sa nu se oberve lipsa celorlatewinking

| Buburuză38 a răspuns:

Încrezător, șarmant, inteligent, open-minded.

| Sunshine23 a răspuns:

Cu ochii.

| hasiyukflo a răspuns:

Un bărbat care apreciază femeile independente, deştepte, sigure pe ele şi serioase! Un bărbat care ştie să cucerească femei inaccesibile şi nu doar târâturi. Iar ca fizic, mă impresionează o barbă aranjată cu mult rafinament şi un parfum ales cu gust! happy