| fgbfdgsf a întrebat:

Fetelor, am o curiozitate. Ca baiat, cand imi atrage atentia o fata/femeie tragatoare care ma atrage primul gand e mi-as dori sa fac sex cu ea, pentru ca ma atrage si la asta ma indeamna instinctul masculin bun...Curiozitatea mea este urmatoarea: Voi, fetele/femeile cand vedeti un baiat/barbat frumos, atragator, are va trage, tot la fel va joaca feste imaginatia? Tot la sex va ganditi in concluzie?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da sincer da,soramea a recunoscut asta mam mirat si eu cand am auzit-o uite ray ce tip beton e acolo era un afis cu un barbat inalt,muschi,bine facut,un mascul alfa,desigur doar ca marimea acelei parti din creier resposabila cu sexul e mai mica la femele aici includ tot grupul de mamifere da pentru ca suntem mamifere deci uni nu cred este mai mic dar se activeaza
femeile care fac sex
au un sistem imunitar mai puternic, au mai putine bolii vaginale, sunt mai non depresive, dar alea care o fac neprotejat cica sunt mult mai fericite sperma da placere mai mare ciudat nu? frumustea conteaza, and o femeie vrea sex vrea de la un arbat frumos cand vrea relatie vrea si altceva sa stii pe viitor deci
inaltime 1, 80
o fata asimetrica
muschi patratele
si te-ai facut

| Emilian65 a răspuns:

Pentru orice baiat este aceeasi situatie cand vede o fata frumoasa.

| SefaTa97 a răspuns:

Nu.
Ma gandesc ca e frumos! Si atat. Apoi imi fac planuri sa il cuceresc laughing

| fgbfdgsf explică (pentru SefaTa97):

Da bun si in final acest efort de a-l cuceri pe fat frumos, unde duce? Aa? laughing
Conzluzia"
la shexxx laughing asa e?

| BlaaBlaa a răspuns:

Pai pe moment când îl văd nu ma gândesc la asta, dar pe parcursul zilei ma gândesc cum ar fi sa am o relație cu el și după un timp urmează și gândul cu sexul laughing)

| Neuronul a răspuns:

Suntem mamifere laughing avem nevoie de sex.

| DroGhys a răspuns:

Iti zic eu ca da laughing

Pentru ca prima oara este atractie fizica apoi se ajunge la sentimente! Deci chiar daca nu iti vor recunoaste fetele iti spun eu ca si la ele este la fel.winking

| RAY a răspuns (pentru DroGhys):

Aceste lucruri nu pot fi controlate de ratiune pentru ca sunt in spatele cortxului e o parte resposabila si cu dormitul, respiratul etc

| rita10 a răspuns:

Depinde de fete unele mai mult unele mai putin