| KasdfghjNY a întrebat:

Fetelor cum vi se pare baiatul ideal?

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Brunet,inalt,sincer,romantic si bun la pat.

hai ca am dat-o-n perfectiunerolling on the floorrolling on the floor

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Ca sa te informez nu exista asa cevalaughing...dar daca ar fi cam asa ar arata:ochii albastri,inalt,blond, sa fie destept, sa-si exprime sentimentele fata de mine si sa nu ma minta...dar cum am spus nu exista asa cevalaughing

| Maya_9911 a răspuns:

In viziunea mea baiatul ideal nu exista, dar exista baieti care sa merite. Perfectiunea nu exista, un mic defect va fi mereu. Sau vorba aceea "Oricat de frumos ar fi un barbat, tot exista in lumea asta o femeie plictisita pana peste cap de el." Well, sa revenim.baiatul ideal pentru mine de fapt, este fostul meu prieten de care m-am despartit recent, dupa o relatie de 5 luni. Why? Deoarece este intelegator, cu simtul umorului, mereu m-am simtit bine in prezenta lui, are un aspect placut [ ca sa fiu modesta. ], inteligent, cu o voce extraordinara care te lasa fara de ton si multe altele. Cu ochii mari O_O si negrii, gene lungi, si buze perfecte. :X Papusa in varianta masculina. laughing

| VanessaKISS a răspuns:

Brunet ochii verzi si sa aiba 1.70 laughingbaiatuul ideal il am langa mine in fiecare zi :p
si la pat de 10
winkingdirect la sarut la pat la tot laughingkiss

| KasdfghjNY explică:

Ma refer la atitudine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fie antisocial, inca il caut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine baiatul ideal trebuie sa fie frumos, sa nu stea departe de mine, bun la pat si cu bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt:X, cu muschi, destept, dulce:X, cu bretonbig grin, in pas cu moda, sincer,indraznet, romantic, inteligent, ochii albastrii, frumos, placut:X

| Lost_4608 a răspuns:

Eu asa imi imaginez baiatul perfect pentru mine:brunet,cu plete,inteligent,original, delicat, sfios si mai ales...foarte profund si tandru...