| erfweeagedg a întrebat:

Fetelor, dacă la prima întâlnire cu un băiat constatați că acesta are păduchi și miroase foarte tare a urină... ce ați face? Ați mai fi interesate de el? Ați pățit asta vreodată?

11 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

I-as da foc!

| Necunoscut112 a răspuns:

Da, clar! L-as f*** imediat.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu a păţit nimeni asta, decât femeile care stau pe străzi, la fel ca şi bărbaţii de care spui tu. In rest, alte femei n-au cum să îşi dea întâlnire cu un homeless.

| erfweeagedg explică (pentru Necunoscut112):

Mie îmi place să conversez cu tine happy
Am mai vorbit noi amândoi pe aici și mai vorbimwinking
Și dacă acel homeless s-ar băga sub jet la duș și ai constata că are talent sub buric și ți-ar oferi ceva lovele, ai mai fugi de el?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru erfweeagedg):

Apucă-te de scris romane sau de scenerii pentru film. Un boschetar e boschetar, punct. Am refuzat întotdeauna bărbaţii cu banii, tocmai să nu fiu interpretată aiurea de alţii, cum că aş fi materialista. Dar voi nu credeţi când o femeie spune că nu caută banii intr'o relaţie, şi cele care o fac sunt judecate tot de voi.

| Lawliet14 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Da, da, da... In niste momente ale vietii sigur nu i-ai refuzat sau nu i-ai refuza! Cam asa avanseaza femeile. laughing

| teo530 a răspuns:

Cu paduchii oricine poate lua oricand dar ar fi trebuit sa iti explice treaba sa sa amane pana se trateaza dar cu mirosul... iti zic un lucru:SA NU TE MAI VEZI CU EL

| NameInUse a răspuns:

O.o

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Nu m-as mai uita la el pentru ca inseamna ca e nespalat. Mie imi plac baietii ce miros a parfum, nu a nespalat.

| Mada1920 a răspuns:

In niciun caz.

| IJustDeath a răspuns:

Wow fetelor, cam dur ați răspuns...