| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, daca v-ar aborda un tip pe care il cunoasteti din vedere si va propune 100 de mii de euro in schimbul unei portii de sex doar normal, fara prversiuni, iar ca sa nu fiti nesigure el va propune sa va alegeti chiar voi locul unde se va intampla, si va promite ca nu va afla nimeni niciodata, ca ce se va intampla o sa fie secret forever...ati accepta? asa...strict secret?happy

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca ai gresit cand ai redactat intrebarea si ai adaugat nejustificat acel cuvant ""de mii"". Poate ca ii vedeam rostul daca era vorba de "perversiuni","fantezii", "sado-masochism" sau alte "grozavii". In forma redactata intrebarea ta este lipsita de "greutate" laughing

| Doub a răspuns:

Nu. Am ceva ce se numeste demnitate.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Esti simpatica (laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc.smug

| SkyPilot a răspuns:

Iti recomand sa vizionezi "Indecent Proposal" cu Demi Moore si Woody Harrelson.
Eu nu mi-as lasa partenera sa o faca nici pentru un milion. Se poate duce, dar se duce si de la mine si isi cheltuie milionul cu altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu ai accepta daca ti s-ar ivi o astfel de ocazie! Fetele sunt obisnuite sa foloseasca sexul ca si moneda de schimb in relatii, pentru 100k majoritatea vor trece peste faptul ca o fac cu un necunoscut. Cum e si normal, pana la urma, e doar sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clar, nu. Nu sunt de vanzare.
Plus ca am constiinta si mandrie.
Dar tu stii cum se numesc fetele, ma rog, femeile care fac astfel de lucruri pe bani? happy