| Andutsssaaaa a întrebat:

Fetelor dati-mi niste statusuri de dragoste sau triste nu stiu cum sa le incadrez asa ca va spun povestea:acum cateva luni mi-a placut de un baiat si el nu m-a placut,iar acum ma place el pe mine am observat felul in care se baga in seama pe langa mine, felul in care se uita la mine si felul in care ma trateaza.Eu inca il mai iubesc,dar as vrea sa ii intorc si eu spatele asa cum a facut si el, decu vreau un status asa pentru "starea mea" de acum.Nici nu stiu ce sa fac, daca imi zice ca ma place ce sa fac? Multumesc mult si scuzati categoria.kiss

Răspuns Câştigător
| Deniise a răspuns:

Nu e un status, dar e un sfat. Spui ca el ti-a intors spatele? Vrei sa te razbuni sa-i platesti cu aceeasi moneda? Daca tie iti face " placere ", fa-o, dar te-ai gandit ca s-ar putea sa-l pierzi de tot? Da-o naibii de razbunare, nu merita sa-l pierzi pentru un fleac.

Enjoy! big grin

| Andutsssaaaa explică (pentru Deniise):

Ai dreptate, multumesc mult.Si acum imi dau seama ca din cauza prietenului lui care se baga in seama ne-am distantat asa de tare, ca ne intelegeam foarte bine inainte si dupa...s-a destramat si ce nu era...

| Deniise a răspuns (pentru Andutsssaaaa):

Sper ca te-am ajutat! Take care! happy

6 răspunsuri:
| TheUchiha a răspuns:

Sall soro, uite care-i treaba: ziceai ca vrei sa-i intorci si tu spatele nu? Ei bine daca crezi ca asa e mai bine fa-o! Insa daca te place cu adevarat va lupta pentru tine si nu se va lasa batut. Daca iti spune ca te place ar fi mai bine sa-i spui adevarul, insa in asa fel incat sa si inteleaga.Totusi ar fi bine sa-i dai o sansa. A da imi pare rau...dar eu sunt baiat. Baftawinking

| Andutsssaaaa explică (pentru TheUchiha):

Apropo am 14 ani si multumesc de sfat, dar el e foarte emotiv si nu cred ca imi va spune asa ceva.Cand spun"emotiv" ma refer la faptul ca plange daca il cearta profesorii, daca il asculta si ii fac observatii.Nici nu stiu de ce il iubesc...Dar il iubesc deja de 1 an sau 2happy

| Ghertescu_Maria_1993 a răspuns:

Salut stii e tot am iubit un baiat cam asa cum e la tine. cind a aflat ca mam idragostit de el si-a batut joc de mine sa intlnit cu cea mai buna prietena amea.eu ti da u sfat cum zice my best friend (fa n cida, pune pariu cu a li prieten ca sa va intiliti )o sa vezi ca sa e al tou
da bag deseama sa nu fie rau la nervi>>

| Ghertescu_Maria_1993 a răspuns:

Salut stii e tot am iubit un baiat cam asa cum e la tine. cind a aflat ca mam idragostit de el si-a batut joc de mine sa intlnit cu cea mai buna prietena amea.eu ti da u sfat cum zice my best friend (fai in ciuda, pune pariu cu a lui prieten ca sa va intiliti )o sa vezi ca o sa fie al tau
da baga deseama sa nu fie rau la nervi>>