| RobertG101 a întrebat:

Fetelor/femeilor, voua v-ar place genul de baieti/barbati care tac si fac? Adica sa nu fie foarte vorbareti dar in acelasi timp sa fie capabili sa castige un trai decent.

7 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Da,sunt cei mai buni la casa omului.

| Mak99 a răspuns (pentru Ara997):

Ce sa-ti spun, normal ca-ti place, sa stai sa nu lucrezi si el sa aduca "ca$$h-ul".

| Ara997 a răspuns (pentru Mak99):

Da' esti suparat, probabil te-a potcovit vreuna cu balcoane mari.

| Mak99 a răspuns (pentru Ara997):

Prefer pieptul plat cu mugurii la vedere, decat siliconate.Voi femeile habar nu stiti ce vreti si vresti sa stie "baieti" happy

| Ara997 a răspuns (pentru Mak99):

Ai gresit "adrisantul"

| Mak99 a răspuns (pentru Ara997):

Specifica ce esti in pana mea, intrebarea principala era adresata fetelor/femeilor...

| Guesswhat01 a răspuns:

Da. De ce nu?