| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Fetelor happy, in timpu` sarutului unde vi-se-pare cel mai frumos ca baiatu` sa tina mana happy sincer, si va place sarutu` frantuzesc sau sa va muste de buza sau sa va sarute pe gat? laughing

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca stii sa saruti,ne-am lamurit mai devreme,o sa-ti spun si un mic secret.
In timpul sarutului, mainile tale e bine sa se plimbe mangaietor pe umerii, spatele si orice al fetei, fara insa sa-i produca vreo reactie negativa!
happy
O mangai usor, peste tot.
Usor si tandru!

| JeTeLove a răspuns:

O să fiu subiectivă. Mie cel mai mult îmi place ca băiatul să îmi pună tandru mâna pe obraz (la începutul sărutului) iar peste câteva secunde să se ducă cu mâna spre ceafă pentru a mă trage mai mult spre el, să fim mai apropiați (bineînțeles, prefer sărutul franțuzesc). Cel pe gât poate avea loc într-un loc mai ferit de lume (poate singuri în cameră) deoarece altfel își pierde din "intensitate". De asemenea, tot un răspuns din proprie experiență, prefer bărbații cu puțină barbă atunci când sărut pe gât pentru că mă gâdilă și-mi oferă plăcere în același timp.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna.

In timpul sarutului cel mai dragut ar fi sa ma tina si de mana sau sa ma sarute pe gat... faza cu muscatu de buza la varsta mea ramane de vazut laughingwinking

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

Ani? Dar sa stii ca n-o musc sa de-a sangele, usor laughing

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

rolling on the floor Anii meii (15). Daa, daa stiu dar totusi mi se paree asaa prea erotic. ma rog si sarutul pe gat e dar.

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

happy Fiecare vede diferit, muscatu` de buza nu-l vad asa erotic, dar e frumos rau :X adica cel putin mie imi place si-s baiat happy imi imaginez cat ii place fetei happy Dar ala frantuzesc laughing cum ti-se-pare?