| anonimbay a întrebat:

(fata)baietilor le place Sa fie muScati in timpu Sarutului, daca nu de ce? daca da de ce? cu detalii va rog frumoS,

7 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Normal ca le place...

| DAC a răspuns:

Normal ca le place, ii excita. laughing
Ce tie nu iti place?

| anonimbay explică (pentru DAC):

Normal k imi place, de aia o Si fac laughing, dar ma gandeam poate nu recunoSc k nu le place din cauza orgoliului

| Nocturne0 a răspuns:

Ai grija cum musti...este excitant si oarecum o gluma dar exista cazuri in care unul din parteneri a muscat putin mai tare partenera destul cat sa ii curga putin sange si aceasta a murit de la niste bacterii...
sper ca te-am ajutat si nu te-am speriat cu comentariu laughing bye bye

| anonimbay explică (pentru Nocturne0):

Hai ma k nu muSc de ii da Sangele, iS blanda laughing)

| senstein a răspuns:

Mie-mi place, ma excitahee hee... nici chiar tare, usurel.

| Loreee_8910 a răspuns:

Unora le place, altora nu. Da ai grija daca ii musti nu ii musca tare asa numa usurel si cu tact laughing.