| andreisoho a întrebat:

Fetelor iubita mea e un pic mai "nebuna" sa spun asa are mereu energie e stresată si... Daca Ioana pune mana pe fund credeți sar simti bine sau rau? Tratati cu seriozitate

7 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Parca faci un lega ieftin cand citesti ce-ai scris.
am inteles ce vrei sa spui pana la urma la a 18-a lecturare.
nu se supara daca e momentul potrivit.

| Quassaar a răspuns (pentru grab):

Grav, tu cum ți-ai dat seama la ce-a vrut sa ne transmită? Eu am încercat si cu google translate si tot nu mi-a ieșit...haha

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Tradu.mi te rog... straight face!

| Quassaar a răspuns:

Ar fii cazul sa tratezi tu cu seriozitate limba romana.

| Leerix a răspuns:

Este a nu stiu cata intrebare despre fundul iubitei straight face Pana acum ne intrebai cum sa faci sa ii pui mana pe fund, iar acum vrei ca o tipa Ioana sa-i puna pana pe fund? Ia un abecedar.

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Sandocane, te doare capu'?