| DouaPuncteD a întrebat:

Buna kiss!

Mai baieti, voi simti-ti vreo placere daca ne pune-ti noua [fetelor] mana pe fund? :-)

Răspuns Câştigător
| Viktor_7257 a răspuns:

Da ne place. Ne place pentru ca voi fetele va simtiti in general "ofensate" cand baietii va ating acolo. Atunci cand nu mai protestati devine un fel de "teritoriu cucerit"!
Si de ce mai intrebi cand si voi fetele mergeti pe strada dand din el precum "clopotul libertatii". Normal ca simtim atractie sexuala. Daca nu ne-am simti nu s-ar mai naste copii big grin.

7 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Da. Ni se scoala penixu

Răspuns utilizator avertizat
| nighter a răspuns:

Mie imi place big grin Ma excita un pic happy

| Nymphetamine a răspuns:

Observ ca fetele sunt foarte incantate cand un baiat le pune mana pe fund sau le plesneste si in loc sa-i ignore incep sa-i alerge, sa rada...etc.Atunci cum te miri ca le place?

| Fre3Style a răspuns:

Na doar nu o pumne degeaba asa ca sa ne aflam in trebalaughing

| Iuonas a răspuns:

Da,dar nu stiu de ce va trageti.

| Costy3000 a răspuns:

Pai normal ca simtim o placere fundul e ce au fetele mai frumos :X