| RAY a întrebat:

Fetelor nu le plac baietii amuzanti, timizi, ce dumnezeu le place?

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Daca ati inceta sa percepeti fetele ca pe niste "fapturi" identice, v-ati da seama ca fiecare are preferintele ei si nu exista vreun algoritm sau vreun secret cu care le cuceriti pe toate...asa cum nu exista nici la baieti.

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Te trezesti cu ideile astea sau iti vin pe parcursul zilei?
Asta de unde ti-a venit?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Mie-mi plac, altora nu știu și prefer să rămân indiferentă.

| Dandinelle a răspuns:

Ceva care sa le scoata din rutina

| IAR a răspuns:

Si eu ma intreb asta, sunt niste fapturi ciudate, in orice caz depinde
de noroc, ca la loterie happy

| RAY explică (pentru AnastasiaK):

Tu esti o fata cu minte

| AnastasiaK a răspuns (pentru IAR):

Daca ati inceta sa percepeti fetele ca pe niste "fapturi" identice, v-ati da seama ca fiecare are preferintele ei si nu exista vreun algoritm sau vreun secret cu care le cuceriti pe toate...asa cum nu exista nici la baieti.

| mitzok a răspuns:

Ba le place baietii amuzanti, timizi nu stiu