| hp8510p a întrebat:

Fetelor,va plac baietii timizi si >draguti?:

13 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

De obicei baietii timizi, au nevoie de o fata puternica langa ei care sa ii descoase. La final se dovedeste ca nu sunt chiar atat de timizi pe cat par, deci da mie imi plac happy

| Doηηa a răspuns:

Timizi nu.

| Oana92 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu pot sa ii sufar, eu fiind o tipa destul de puternica si inteligenta care ma implic si vorbesc cu toata lumea nu pot sta dupa un pampalau cu ochii mari ce sta in banca lui dar nici golanii care te iau cu texte "pissy pissy, printeso, pasarico..." ii desconsider.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe care ii consideri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Am standardele mele.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da bun am inteles, fiecare le avem, dar pe care ii consideri?

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Si noua ne plac fetele puternice,stapane pe sine,invingatoare, emancipate, care aduc bani in casa si care mai nou cuceresc baieti, beau, fumeaza si injura mai ceva ca tata.Vi se pare cunoscut scenariul nu?

Ceva nu se leaga nu?
Nu mai schimbati voi rolurile unui baiat cu al unei fete.
Fetele ar trebui sa fie putin timide si dragute.
Ne plac fetele feminine nu ''xenele''

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Putin timizi si draguti e ok

| trixiiie a răspuns:

Nu laughing.
Dacă prietenul meu ar fi foarte timid și eu aș muri de nevoie să fac sex și el ar fi prea timid ca să mă rezolve?!
laughing (sper ca prietenul meu să nu se timidizeze niciodată laughing )
Timizii sunt ca niște copii, trebuiesc crescuți cu răbdare și educați. De-asta trebuia să se ocupe „mă-sa la ei", nu prietenele lor.

| Didishorr a răspuns:

Da, dar nu prea timizi

| HOspeeOH a răspuns:

Sunt ok. dar nici prea timizi X_x.

| Marry87000 a răspuns:

Daaa! ❤️ Dar foarte timizi, adica PREA timizi, categorig nu. Ca altfel, cum ar putea sa ne apere? Cu rusine? :-s Nu prealaughing Funda?