| Damian a întrebat:

Fetelor, nu va mai incepeti viata sexuala de mici, ca la 18 ani o sa fiti niste galeti si nici un baiat nu o sa mai stea cu voi

Răspuns Câştigător
| GymClass a răspuns:

Damian e suparat ca a dat de una galeata sad...

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Foarte... direct mod de a pune problema dar ai dreptatelaughing
Daca ziceai asta intr-un raspuns primeai zeci de voturi stupid si nefolositor si ti se zicea ca esti comunist prostlaughingoh go on

| Derye a răspuns:

Nu neaparat. Pot sa si'o inceapa cand sunt pregatite. Daca ele CRED ca sunt pregatite si regret mai apoi, asta e alta poveste, dar cand simti momentul e cel mai bine sa o faci.
Si nu te faci galeata, si baieti or sa tot vina, indiferent de varsta la care ti'ai inceput viata sexuala.

| Азбука a răspuns:

Frate Damian, eu te sfatuiesc sa te calugaresti.

| Monica a răspuns:

Dada. Bun sfat!laughing
Pacat ca putine 'fete[daca le poti numi asa] 'o sa tina cont de asta.
S-au c-am schimbat generatiile, din pacate.Acum, intr-o relatie sexul ocupa locul 1 [in majoritatea cazurilor, bineinteles]. Trist.

| Alex0194 a răspuns:

Pai ce sa mai zici ca atunci la inceput de a 9-a o colega mi-a pus una din primele intrebari: Fumezi? si o intrebarea urmatoare: Mai esti virgin? Deci no coment vedem cu ochii nostri unde se duce lumea asta

| Denisa a răspuns:

Bun sfat!laughing De luat in seama. Pacat ca de la 12 ani aproape toate incep. Incep sa ma simt ca oaia neagra.

| Ana_6509 a răspuns:

Pai tu iubeşti o fată în funcţie de cât de strâmtă e?!

Contactele sexuale multiple nu lărgesc vaginul, documentează-te.

| devilll a răspuns:

Taretongue

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Este adevarat! Ai mare dreptate, Damian!

| danielagoldica a răspuns:

Esti mai prost decat prevede legea! Putina anatomie daca stiai iti dadeai seama ce bazaconii iti ies din gura! Vezi ca daca si tu iti incepi viata sexuala inainte de 18 ani s-ar putea sa ti-o tocesti si sa-ti ramana mica si amarata asa ca nici o fata nu o sa se culce cu tine si vei fii nevoit sa ti-o iei la laba. Mare grija!

| zuzulover a răspuns:

Foarte ...interesantlaughing chiar m-a amuzat micul tau sfat dar acum, sa privim problema dintr-o maniera mai serioasatongue sexul nu "te largeste". ai avut tu ghinion si-ai dat peste una mai "galetoasa"pentru ca, probabil asa a fost de la mama natura pentru ca, ca si organul reproducator masculin, si vaginul se poate "imparti"intr-o serie de categorii bazate pe ceea ce se numeste marimebig grin.intr-adevar,de la o anumita varsta muschii vaginului pot sa devina mai putin elastici dar asta nu e un fenomen bazat neaparat pe activitatea sexuala. daca din cauza sexului vaginul s-ar largi dupa nastere cum ar trebui sa arate?big grin

| Barbie_9570 a răspuns:

Hai mah...mai tacistraight face Fiecare face ce vrea pana la urma, nu?

| Mady_1319 a răspuns:

Bun sfatul tau dar cate fete crezi ca il vor lua in seama? straight face

| onutzaony a răspuns:

Ms de sfat.asa o sa fac big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare dreptate ai.

| alina_8356 a răspuns:

Eu chiar nu stiu cand o so incep avand in vedere ca nu am avut nici macar primul prieten. oricum dupa 18 ani. mai devreme nimic un cazrolling on the floor mi-e frica sa nu fie prea tarziu 20 de ani rolling on the floor o sa vad eu