| Lichan1 a întrebat:

Fetelor v-ar placea sa va incepeti viața sexuală cu un băiat virgin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa normal ca mi-ar placea, sa stiu ca e doar al meu, si nu la atins nimeni, mai ales ca si eu sunt virgina ar fi pfoaaa, tu iti dai seama eu doar a lui si el doar al meu, pai plang de bucurie daca as da peste un asemenea baiatsaddar de undesad

| Dragosdoar a răspuns (pentru anonim_4396):

Cica de unde? Ai unu chiar aici...Je

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragosdoar):

Nu ma incred in internet

| GC_Andrei_2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te ajut eu, am un prieten virgin, da o are cam mica, daca vrei da-mi mesaj pe insta __liviuuuu__

| Idkidk a răspuns (pentru anonim_4396):

Incep sa imi regret viata dupa ce ti-am citit raspunsul.

Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Clar NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceapã viata sexualã cu un virgin, dacã ambii sunt virgini probabil singurul lucru ar fi plãcerea lor, stiind cã sãracu baiat se chinuie din rãsputeri.

| YellowAngel a răspuns:

Da.
Daca vrei, iti explic si de ce

| RAY a răspuns (pentru YellowAngel):

De ce?

| YellowAngel a răspuns (pentru RAY):

Pai sti ca fetele mai sangereaza.
Un virgin isi da drumul imediat.
Iti dai seama ca daca e sa o fac ca virgina cu unul care tine foarte mult in pat o sa fie cam groaznic pentru o fata virgina din cauza sangereri si himenului

| RAY a răspuns (pentru YellowAngel):

Ai dreptate pentru o virgina e mai ok un virgin, tu esti virgina?

| YellowAngel a răspuns (pentru RAY):

Credeam ca deja ti-ai dat seama.
Si cu ce te ajuta daca iti raspund?

| RAY a răspuns (pentru YellowAngel):

Tu ai spus ca ti ar place cu un virgin, eu te am intrebat de ce? tu ai spus ca e mai ok, nu stiam daca vb de tine sau in general

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru YellowAngel):

Iubitul meu era virgin,(nu am stiut) nu si-a dat drumul repede, nici nu mi-am dat seama ca a fost virgin pana nu mi-a spus el.

| Lichan1 explică:

Dc?

| Lichan1 explică:

Ei sunt foarte mulți băieți care încăs virgini așa ca mine.

| treesky a răspuns:

Habar n-am happy