| Andrei23186 a întrebat:

Fetelor,pentru un baiat de 16 ani vi se pare normal sa aiba 1. 70cm? sau preferati baietii mai inalti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare din noi crestem cat ne este dat sa crestem si este nromal sa cresti atat cat este mostenirea ta genetica de la parinti.
Probabil ca pentru tine, este normal sa ai 1.70m la 16 ani. Oricum vei mai creste inca 2-3 ani cu sanse sa ajungi la 1.75 sau cine stie, poate 1.80m
Eu una prefer baietii foarte inalti, de peste 1.90m.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care NU ai inaltimea de MINIM 1, 85 m, te poti considera un ''pitic nenorocit'' si sa te ascunzi undeva sa nu te vada nimeni cand iti dai... palme. laughing

| Justme1997 a răspuns:

Esti ok, sigur te mai înalti tu