| compaq15 a întrebat:

Fetelor, preferati baietii inalti? :-D

20 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Mie asa mi-ar placea sa fie prietenul meu, chiar daca am dat numai peste baieti de aceeasi inaltime cu mine(sau 2`3 cm mai inalti)oh go on.e frumos sa ai un baiat ianlt langa tine, mai ales daca esti si tu la randul tau inalta(eu sunt), asa poti sa porti tocuri nu umbli mereu in opincute cat ma joase ca sa nu-l depasesti.Stiu,asta e doar parerea mea sunt fete/femei care nu au nicio problema dar ...eu ma simteam naspa cu fostul meu prieten caci era cu vreo 2 cm mai inalt ca mine dar pana sa imi dau seama de fiecare data kdn ma intalneam cu el nu stiaM cum sa fac sa`mi dau seama daca e mai inalt sau mai scundlaughing

| PrecioussGirl a răspuns:

Sa nu fie gigantic in comparatie cu mine big grin
avand in vedere ca am 1, 63 in niciun caz unu de 1, 80 adica nah big grin.
sa fiee potrivit big grin

| andrada a răspuns:

Buna happy
Da, adc sa fie cu 2-3 cm mai inalt decat mine. Nu vreau unu' de 2m sa arat pe langa el ca o pitica laughing

| cupcake02 a răspuns:

Frustrati sunteti. Eu nu prefer baietii inalti pentru ca sunt doar cei pe care ii iau in calcul, deci nu am pe langa ce sa ii prefer.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Cat mai inalti love struck

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Heii.Poi nu prea conteaza inaltimea la baiat, daca fata il place asa cum este :p Mai scund decat ea tongue
Fiecare cu gusturile sale tongue

| SociallyDepressed a răspuns:

Foarte inaltin nu. Putin mai inalti ca mine da.

| DeeaMarry a răspuns:

DA! Mie imi plac foarte mult baietii inalti. Prietenul e cu 20 cm mai mare decat mine si nu vad nicio problema aici. Din contra, e bine ca nu o sa fiu mai inalta decat el atunci cand imi iau tocuri. Nu de alta, dar am arata penibil happy

| anonimatus a răspuns:

Pai mie imi plc baietii mai inalti ca mine dar nu ffinalti de vreo 2-3 cm mai inalti iar la 1.85 nu trebuie sa-ti faci nicio grijawinking

| Blondda a răspuns:

Daaa. S fie cu maxim 10 cm mai mare decat mine.

| DeepLooking a răspuns:

Eu prefer baietii mai inalti cu cel putin 6-7 cm decat mine...pentru ca vreau sa fie mai inalt ca mine chiar si cand imi iau tocuri.Mi se pare penibil ca eu sa fiu mai inalta.hee heeCu fostul meu prieten imi era si rusine sa ies pe strada, ca eram cat el, sau putin mai inalta.
Iar eu am 1.72 m

| Madiitza a răspuns:

Nu foarte inalti, cu cativa cm mai inalt e perfectbig grin

| baby_6195 a răspuns:

Da. Nu vrea sa fie nici de 1, 99 m dar nici de 1, 60.
eu am 1, 70 deci prefer sa fie cam de 1, 75-1, 85 :*

| PlayWithMe a răspuns:

Nu sunt fata, dar cred ca te ingrijoreaza inaltimea ta si vezi fetele cu baieti inalti mai des, pai daca esti un barbar cu un corp placut pentru a atrage privirele multor fete, poti avea orice fata care este cam de inaltimea ta si conteaza ff mult si cum te comporti, ca mai vad pe unii "Ce faci gagik hai in oras la un suc", raman traumatizat cand aud asa ceva in fine o seara placuta

| PlayWithMe a răspuns:

Felicitari pentru raspuns andrada happy, nu poti sta cu un plavan big grin

| Anonim134 a răspuns:

Un pic mai inalt decat mine:
>

| compaq15 explică:

Am 1,85 si vroiam parerea fetelor no talking

| Mysterio_2089 a răspuns:

La 1.85...trebuie sa ati alegi unu la 1.87-8, dar te-a udat mama ta cand erai mica nu gluma...

| finutza97 a răspuns:

Ooo nuu...am avut un prieten in clasa cu mine cu vreo 40-45 de cm mai inalt decat mine sh prima data cand ne-am sarutat a fost un dezastrulaughingrolling on the floor mi se parea prea inalt fata de mine(chiar daca in realitate nu prea e) in fine intalnirea(singura intalnire) a fost un dezastru x_x p.s. inainte de asta ma simteam atrasa de baietii inalti, dar acum...sa fie cu 10-15 cm mai inalt dct mine raised eyebrows il urascccX-( :*

| Adda_9715 a răspuns:

Avand in vedere ca sant inalta...DA!