| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, preferati baieti inalti? big grin

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

Eu cel putin da, mai ales ca am 1.68 si baieti de varsta me amai inalti nu gasesc.Nu imi plac baietii scunzi pentru ca am impresia ca nu ma pot apara, sau ceva de genu, oricum nu arata frumos dupa parerea mea.

6 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Da pentru ca sunt si eu inalta si mi se pare normal sa am un baiat inalt langa mine.Bineinteles gusturile si dragostea nu se discutahee hee dar cred ca mereu un baiat inalt o sa iasa mai bine in evidenta decat unul scund happy

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca nu mai inalti, macar la aceeasi inaltime cu minehee hee. Acum, nu-mi doresc nici o paluga de aia sa nu poata trece pragul usii decat aplecandu-se. Cred ca ai inteles tu ce am vrut sa spun, nu?hee hee

| compaq15 a răspuns:

Sunt baiat ma rolling on the floor), nu fata. am 1, 85 si vroiam parerea voastra.

| MarianSteaua a răspuns:

Fetele prefera baieti cu Scula mare nu inaltimea happy si bine sa sarate si baiatu bine cat de cat nu cred ca conteaza prea mult cat e de inaltwinkinghappy!

| alexvegas a răspuns:

Ba mariansteaua baieti cu scula mare rolling on the floor ...pai na astia inalti ca mine cam au scula mare

| inna_4838 a răspuns:

Depinde.daca un tip este micut de statura si are alte calitati e bine si asa. acum depinde de tine ce preferi.cu cine te simti in regula.bafta :*